امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

از حقوق شهروندان كوتاه نمی آیم

بجنورد-ایرنا- شهردار بجنورد گفت: حقوق شهروندی یکی از اولویت ها در کارم است و به هیچ عنوان از حقوق شهروندان کوتاه نمی آیم.

به گزارش ایرنا، روح الله براتیان چهارشنبه در آیین معارفه خود اظهار کرد: خط قرمز من حقوق شهروندان است و به هیچ وجه از حقوق شهروندان کوتاه نمی آیم.
وی افزود: دومین خط قرمز، کار است و انتظار من از کارکنان انجام درست کار و وظیفه است و در این زمینه راستی یا چپی بودن و جناح ها هیچ اهمیتی ندارد.
وی با بیان اینکه به یقین شاهد تغییرات و جابه جایی در ساختار شهرداری بجنورد خواهیم بود، این تغییرها را امری طبیعی عنوان کرد و گفت: این تغییرها با اعتراض هایی روبه رو می شود که این امر هم طبیعی است اما در اقدام غیر طبیعی شاهد گونی هایی از نامه ها و کاتبه ها در این باره خواهیم بود.
وی با بیان اینکه هر جا فردی کار و وظیفه را درست انجام داده، مشکلی با خط و چپی و راستی بودنش ایجاد نشده است افزود: این گونه نامه نگاری ها و مکاتبه ها از اقدامات غیرطبیعی در بجنورد است، البته معترضان چند نفر بیشتر نیستند اما حجم نامه ها زیاد است.
براتیان گفت: با مشکلات و مسائل بجنورد آشنا هستم و به مردم قول می دهم اتفاق ها و اقدامات خوبی در آینده در شهر انجام می شود.

* شهرداری پروژه جدید غیر ضرور اجرا نکند
رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد هم در این آیین گفت: از شهردار انتظار می رود در اجرای کارها، عمل به قانون را سرلوحه کار قرار دهد و در اجرای پروژه های عمرانی، توسعه متوازن شهر را در نظر داشته باشد.
مهدی محمدی اظهار کرد: اگر انجام کارهای توسعه ای تنها در بخشی از شهر مورد توجه باشه به یقین شهرسازی دچار مشکل می شود.
رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اولویت ما تکمیل و اجرای پروژه های ناتمام است و شهرداری باید از اجرای پروژه های جدید که اولویت و ضرورت ندارد اجتناب کند

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت