امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

مراسم بازدید از پزوژه های عمرانی سطح شهر و نشست مطبوعاتی ریاست شورای اسلامی با شهردار بجنورد در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور اعضای شورای اسلامی و مدیران و معاونین شهرداری برگزار گردید .

مراسم بازدید از پزوژه های عمرانی سطح شهر و نشست مطبوعاتی ریاست شورای اسلامی با شهردار بجنورد در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور اعضای شورای اسلامی و مدیران و معاونین شهرداری برگزار گردید .

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد روز گذشته بهمراه  اعضای شورا،  شهردار ، تمامی مدیران مناطق مختلف شهرداری و 60 نفر از اصحاب رسانه و خبرگزاری استان در یک روز کاری از پروژهای شهری  بازدید کردند تا  گزارشی از عملکرد شورا و شهرداری در طی 7 ماه گذشته از دوره پنجم شورای  شهر را به شهروندان ارائه  دهند.
در این بازدید که از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه شروع شد از پروژه های  بهسازی پارک دوبرار  ، آسفالت حاشیه شهر در ملکش،حلقه سنگ ، امام هادی ، خیابان مطهری، بهسازی پارک بابا امان ، بازگشایی خیابان ایت الله بجنوردی،بازگشایی 32 متری شیرآب 32 متری جوادیه، پروژه بهسازی خیابان کشاور و... بازدید کردند .
رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در نشست خبری که با همین موضوع در سالن شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد گفت: این همه فعالیت و عملکرد عمرانی که امروز شاهد آن بودیم نشان از هماهنگی بین بخشی و مدیریت خوب بین شهرداری و شورا است.
مهدی محمدی اعلام کرد: در حال حاضر هماهنگی بین بخشی با همدلی و هدف مشترک موجب رضایت مندی مردم و مدیریت خوب منایع انسانی و منابع مالی باعث بهره وری بهتر شده است .
وی افزود: با همدلی و همفکری ، دوری از حاشیه سازی و حفظ آرامش فضای شورا شهر می توان  شهر را توسعه و در نتیجه رضایت مردم را به وجود اورد.
محمدی با بیان اینکه ایجاد جنجال و بحث و جدل تاثیری در روند نظارت ندارد اظهار داشت  : شورا با 5 کمیسیون به عنوان بازوهای نظارتی، نظارت دقیق خود را برروی شهرداری دارد.  
وی عنوان کرد: تخریب و گفتمان سازی در فضای مجازی دردی را دوا نمی کند بلکه باید با مشورت و بیان مشکلات سعی در حل آنها داشته باشیم.
محمدی خاطرنشان کرد: استفاده درست از منابع مالی و انسانی و بالا بردن بهره وری نتیجه اعتماد مردم به اعضای شورای شهر دانست. شورای اسلامی علی رغم کاستی و نقصان ها برای یک هدف مشترک که مردم هستند تلاش می کند
 رئیس شورای اسلامی شهر اظهار داشت:  در راستای شفافیت تمامی فعالیت های شورا و شهرداری جهت اطلاع رسانی به شهروندان در پورتال شورای اسلامی شهر ، شهرداری، فضای مجازی انتشار و  ماهنامه شهروند نیز چاپ می شود..
وی حضور خبرنگاران در جلسات شورا نتیجه اعتقاد راسخ اعضای شورا به ایجاد شفافیت در بین مردم دانسته و افزود: در تمامی 45 جلسه رسمی اعضای شورای شهر که 327 مصوبه را به دنبال داشته از خبرنگاران دعوت به عمل آمده تا با انعکاس اخبار، در ایجاد شفافیت موثر باشند.
وی در پایان صداو سیما را باعث افتخار دانست و از زحمات این سازمان قدردانی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت