امروز : جمعه, 21 مرداد 1401

افزایش 10 درصدی هزینه سرویس مدارس در شهر بجنورد

افزایش 10 درصدی هزینه سرویس مدارس در شهر بجنورد

 

در جلسه شورای شهر بجنورد مصوب شد
افزایش 10 درصدی هزینه سرویس مدارس در شهر بجنورد
عصر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر بجنورد با اکثریت آرا هزینه سرویس مدارس در بجنورد اعلام شد که بنابر اعلام رئیس کمیسیون عمران نسبت به سال 95 با افزایش 10 درصدی مواجه بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، عصر امروز جلسه شورای شهر بجنورد برگزار شد.

سید محسن موسوی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بجنورد نرخ‌نامه هزینه مدارس را جهت موافقت یا مخالفت اعضای شورا به تفکیک اعلام کرد و گفت: این نرخ نامه به‌صورت سطح شهر بجنورد، سطح گلستان شهر و شهرک فرهنگیان قسمت‌بندی شده است و در کمیسیون عمران مبالغ مختلفی در نظر گرفته‌شده و تصویب‌شده است.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بجنورد هزینه سرویس مدارس را برای سطح شهر بجنورد برای سرویس سواری 70 هزار تومان، سرویس ون مبلغ 60 هزار تومان و برای مینی‌بوس مبلغ 52 هزار تومان اعلام کرد که با نظر اکثریت آرا به تصویب رسید.

موسوی هزینه سرویس سواری مدارس برای شهرک گلستان را مبلغ 76500 تومان اعلام کرد و نرخ اتومبیل ون را 62500 تومان و مینی‌بوس را 56500 تومان برآورد کرد که مبالغ موردنظر توسط اعضای شورا به تصویب رسید.

در ادامه این رأی‌گیری هزینه سرویس مدارس به سمت شهرک فرهنگیان برای اتومبیل‌سواری با مبلغ 75500 تومان و برای اتومبیل ون با مبلغ 61500 تومان و برای سرویس مینی‌بوس با مبلغ 53500 تومان به تصویب رسید.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بجنورد مبلغ سرویس مدارس برای اتومبیل‌سواری را 71500 تومان، برای اتومبیل ون هم مبلغ 61500 تومان و برای مینی‌بوس هم مبلغ 53500 تومان تصویب شد.

گفتنی است که بنابر اعلام رئیس کمیسیون عمران شورای شهر،نرخ سرویس مدارس نسبت به سال 95 با افزایش 10 درصدی مواجه بوده است.

تخفیف آبونمان دفاتر آژانس‌های تلفنی موضوع دیگری بود که رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بجنورد آن را مطرح کرد و اعضای کمیسیون با تخفیف 70 درصد آبونمان آژانس‌های تلفنی در سال 95 و تخفیف صفر درصدی در سال 96 موافقت کردند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت