امروز : جمعه, 11 آذر 1401

موافقت شورای شهر با افزایش 10 درصدی نرخ سرویس مدارس بجنورد/ پس‌گیری شكایت شهرداری و پرداخت اضافه‌كار/ در اتاق بنده صحبت كنیم

 

موافقت شورای شهر با افزایش 10 درصدی نرخ سرویس مدارس بجنورد

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: در کمیسیون پیشنهاد افزایش نرخ سرویس مدارس مرکز استان موردبحث قرار گرفت و با افزایش 10 درصدی آن موافقت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، سید مهدی موسوی در جلسه رسمی شب گذشته شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار داشت: این نرخ با سال‌های گذشته مورد مقایسه قرارگرفته و در صورت موافقت بیش از 10 درصد افزایش پیدا نمی‌کند؛ حاضرین در جلسه کمیسیون نیز با این افزایش درصد موافقت کردند.

این موضوع در صحن شورا مورد گفت‌وگو قرار گرفت و با موافقت اکثریت اعضا به تصویب رسید که برای اجرای این مصوبه تصویب فرمانداری بجنورد نیز لازم است.

 

پس‌گیری شکایت شهرداری و پرداخت اضافه‌کار

رییس کمیسیون خدمات و زیست شهری درباره پس‌گیری شکایت شهرداری از یک عضو شورا گفت: هفته گذشته در صحن شورا عنوان کردم که شهرداری از یک عضو شورا به دلیل عدم پرداخت اجاره‌بهای منزلی که متعلق به شهرداری بود و در آن سکونت داشت، از این عضو شکایتی داشته اما هم‌اکنون این دادخواست را پس گرفته است.

علیرضا باغچقی اظهار داشت: هفته گذشته ریاست شورا در پاسخ به این موضوع از بنده درخواست داشتند تا با مستندات کامل، ادعای خود را ارائه دهم.

وی افزود: بنده نیز مستنداتی را مبنی بر پس‌گیری شکایت شهرداری از این عضو شورا آورده‌ام و خواستار آن هستم تا تکلیف این موضوع مشخص شود که شهرداری بر چه اساسی این دادخواست را پس گرفته است.

باغچقی درباره پرداخت شائبه دار اضافه‌کاری‌ها در شهرداری مرکز استان عنوان کرد: هم‌اکنون سرپرست شهرداری اضافه‌کاری‌های تعدادی از کارکنان را پرداخت کرده که مربوط به دوره تصدی‌گری وی نیست.

وی عنوان کرد: این شائبه پیش می‌آید که این پرداختی‌ها، پاداش این افراد برای فعالیت در ستادهای انتخاباتی بوده است؛ دراین‌باره نیز درخواست ارائه توضیحات تکمیلی را دارم.

 

در اتاق بنده صحبت کنیم

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در پاسخ به این موضوعات گفت: جلسه رسمی شورا محل بحث پیرامون این موضوعات نیست؛ درِ اتاق بنده بر روی همگان باز است و می‌توانید به اتاق بنده مراجعه کنید و دراین‌باره صحبت کنیم تا شائبه‌های احتمالی برای شما حل شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت