امروز : چهارشنبه, 16 آذر 1401

دیدارسرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه استان خراسان شمالی با ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر

دیدارسرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه استان خراسان شمالی با ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر

در این دیدار صمیمی که در محل دفتر ریاست شورای اسلامی شهر برگزار گردید در خصوص استفاده از فرصت های و راهکار های جذب گردگشر و سرمایه گذار خارجی بحث و تبادل نظر گردید.

مهدی محمدی رئیس شورای اسلامی شهر در این دیدار اظهار داشتند : با توجه به پتانسیل های خوب استان میتوان از این ظرفیت ها در جذب سرمایه گذار و گردشگر استفاده و روند رشد اقتصادی استان را بهبود بخشید.

وی افزود : با توجه به نوپایی استان و وجود ظرفیت های فرهنگی . جرافیایی و آب و هوایی و کشاورزی و منابع عالی معدنی و پوشش گیاهی میتوان از سرمایه گذارها و تجار خارجی استفاده نمود و شورای اسلامی شهر در این خصوص استقبال و همراهی و همکاری می نماید.

شنوایی سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه در استان خراسان شمالی اعلام نمود : به دنبال این هستیم که بتوانیم از تمام ظرفیتهای این استان با کشورهای همجوار و همسایه استفاده کنیم و در این خصوص نیز با سرکنسول های کشور های همجوار دیدار و مذاکراتی نیز داشته ایم و در حال پیگیری هستیم.

امانی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی نیز در این جلسه ضمن تشکر از پیگیریها ابراز داشتند ایجاد ارتباط و جذب گردشگر می تواند تجربه بسیار خوبی در ایجاد بستر و استفاده و بهره گیر های فرهنگی و اجتماعی باشد.

وکیلی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان نیز گفتند : میتوان از فرصت های ورزشی در ایجاد ارتباط با همسایگان استان استفاده نمود و این پتانسیل در این استان وجود دارد که در جوامع ورزشی در کشورهای همسایه مطرح و همچنین میزبان ورزشکاران و تیم های ورزشی کشور های همسایه استان باشیم .

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت