امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

هر آنچه كه برای تسهیل امور مردم به كارگرفته شود شورا موافق آن است

((هر آنچه که برای تسهیل امور مردم به کارگرفته شود شورا موافق آن است))
شانزدهمین نشست علنی شورای اسلامی شهر بجنورد در سالن جلسات برگزار و شهرداری «منطقه مهر» بجنورد٬ نیز در دستورکار این نشست بود.
مهدی محمدی٬ رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار داشت: شهرداری مهر قراربود به عنوان میز خدمتی برای مردم و کمک به شهرداری های مناطق باشد٬ اما متاسفانه این شهرداری بار سنگینی را بر دوش شهرداری بجنورد نهاد و هم‌چنین هر آنچه که برای تسهیل امور مردم به کارگرفته شود مجموعه اعضاء شورا موافق آن هستند.
سیدمحسن موسوی٬ رئیس کمیسیون شهرسازی شورا٬ در این نشست در خصوص  شهرداری مهر اظهار داشت: تصمیم و سیاست شهردار در خصوص انحلال شهرداری مهر٬ می بایست در صحن علنی شورای شهر مورد بررسی قرار می‌گرفت.
وی افزود: با توجه به سابقه خدمت بنده در مجموعه شهرداری مهر، با تمام پیچ و خم آن مجموعه آشنایی کامل دارم٬ لذا شایسته بود قبل از تصمیم‌گیری نهایی در خصوص انحلال مجموعه مهر، این موضوع در مجموعه شورای شهر مورد تبادل نظر اعضاء قرار می‌گرفت.
علیرضا باغچقی عضو شورای شهر بجنورد اظهار داشتند شهرداری مهر به عنوان پایلوت کار در کشور شروع به فعالیت کرد، اگر چه فلسفه احداث شهرداری مهر فلسفه‌ای خیر بود اما در عمل اهداف مدنظر حاصل نشد.
همچنین مقرر شد تا شهرداری در خصوص اطلاع رسانی مناطق و محلات تحت پوشش شهرداری مهر بجهت تسهیل و و عدم سردگمی مردم در مراجعات اقدام نماید.
بهمن جباری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه نیز در این نشست گزارشی از عملکرد مالی شهرداری در شش ماهه اول سال 96 ارائه نمودند .
جباری اظهار داشت : در شش ماهه اول امسال تعهدات ایجاد شده شهرداری رشد بیشتری  نسبت به جذب درآمد پیش بینی شده داشته که این تعهدات بیشتر در  قسمت عمرانی بوده است.
در ادامه جلسه نیز نسبت به گزارشات کمیسیونهای شورا اعلام نظر و مصوباتی نیز تصویب گردید

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت