امروز : دوشنبه, 04 تیر 1403

زمین های دو مجموعه سینمایی در بجنورد جزء زمین های بی دفاع شهر

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: زمین های دو مجموعه سینمایی در بجنورد جزء زمین های بی دفاع این شهر هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، سید محسن موسوی در نشست علنی شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: زمین های سینما سعدی و قدس در بجنورد در بهترین مکان های این شهر قرار گرفته اما از زمانیکه این مجموعه ها تعطیل شده اند تاکنون هیچ اقدامی در این زمین ها صورت نگرفته است.

وی تاکید کرد: باید پیگیری های لازم انجام شود تا بتوان در این زمین ها مجموعه های سینمایی و فرهنگی ایجاد کرد.

موسوی به پارک موتوری شهرداری بجنورد اشاره کرد و ادامه داد: این پارک در مجاورت خیابان 32 متری و در محلی که رفت و آمد زیادی وجود دارد قرار گرفته است و خود عاملی بر تشدید بروز ترافیک در این منطقه است.

ابراهیم امانی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در ادامه در خصوص زمین های مجموعه های سینمایی قدس و سعدی اظهار کرد: در 17 سال گذشته این زمین ها توسط شهروند بجنوردی خریداری شد تا آبادانی را در این شهر ایجاد کند.

وی بیان کرد: در آن زمان پیشنهاد شد تا یکی از این زمین ها تبدیل به فضای تجاری و دیگری تبدیل به مجموعه سینمایی و فرهنگی شود.

امانی تصریح کرد: اما خریدار آن زمین ها درصدد بود تا این زمین ها را تبدیل به فضای تجاری کند و در کنار آن در محلی دیگر فضای سینمایی و فرهنگی ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: اما تاکنون اقدام خاصی در این خصوص صورت نگرفته به همین علت این دو قطعه زمین تبدیل به زمین های بی دفاع در داخل شهر شده اند.

مهدی محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در ادامه گفت: یک قطعه زمین در یک محل مناسب برای ساخت پارک موتوری توسط شهرداری اختصاص یافته و بعد از انجام اقدامات لازم این پارک به آنجا منتقل می شود.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت