امروز : چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400

پیام شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت 25 اسفند ماه سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری و روز شهردار

پیام شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت 25 اسفند ماه سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری و روز شهردار

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام تبریک ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت 25 اسفند ماه روز شهردار 25 اسفندماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی، سالروز شهادت جانسوز مهندس بسیجی، کارگزار مخلص و شهید والامقام «مهدی باکری» و روز شهردار است؛ شهیدی بزرگوار که وصف تلاش و کوشش بی منت و خالصانه وی آنگاه که شهردار ارومیه بود همچنان در ذهن امت شهیدپرور زنده و جاوید است.

در فرازهایی از وصیتنامه این شهید بزرگوار می خوانیم «اگر شبانه روز شکرگزار خدا باشیم که نعمت اسلام و امام را به ما عنایت فرموده باز کم است. آگاه باشیم که سرباز راستین و صادق این نعمت شویم. خطر وسوسه های درونی و دنیا فریبی را شناخته و بر حذر باشیم که صدق نیت و خلوص در عمل، تنها چاره ساز ماست».

بیان چنین جملاتی زرین از سوی شهید معزز مهدی باکری، مسیر را برای همه کارگزاران نظام مقدس اسلامی کاملا روشن می سازد، مسیری که باید با دوری از زر و زور زودگذر دنیوی، صرفا برای خدمت خالصانه به جامعه گام برداشت.

بی تردید، شهرداران بعنوان پیش قراولان خدمت بی منت به شهروندان، وصایای شهدا را الگوی عملی خود قرار داده و برای جلب رضایت شهروندان که مقدمه ای بر جلب رضایت باری تعالی است، تلاش می کنند.

اینجانب به نمایندگی از طرف اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و امام راحل (ره)، روز شهردار را به همه شهرداران و مدیران و جهادگران عرصه مدیریت شهری که در مسیر توسعه،آبادی و مانایی کشور عزیز و اسلامی مان تلاش می کنند تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم.

بهمن جباری رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد

  • بازدید امروز: 222
  • بازدید دیروز: 409
  • بازدید ماه: 222
  • بازدید سال: 9664
  • بازدید کل: 1176334
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت