امروز : دوشنبه, 18 اسفند 1399

جلسه اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی

جلسه اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی

جلسه اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی با حضور بهمن جباری ریاست شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، دکتر هوایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس زارعی شهردار بجنورد، يزدان‌پناه مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی در محل سالن جلسات استانداری با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.

بهمن جباری ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهداء انقلاب اسلامی فرا رسیدن 22 بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک عرض نموده و ضمن تشکر از وقتی که در اختیار شورای شهر قرار گرفته شده، از نگاه خاص و ویژه جناب دکتر شجاعی به حوزه سرمایه گذاری و جذب مشارکت بخش خصوصی وحمایت های ایشان در حوزه مدیریت شهری تقدیر و تشکر نمودند.
در ادامه هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد در حوزه های مختلف و مرتبط با کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر ضمن ارائه گزارش عملکرد به مشکلات و معضلات مدیریت شهری نیز اشاره داشتند.

مهندس زارعی شهردار بجنورد نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حمایت ها و همراهی استاندار محترم و شورای اسلامی شهر بجنورد، گزارشی از پروژه های اجرایی شهرداری بجنورد را ارائه نمودند.
دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی با تقدیر و تشکر از اقدامات مجموعه مدیریت شهری ، به اقدامات مجموعه شهری در خصوص توجه به حوزه سرمایه گذاری و جذب مشارکت بخش خصوصی که لازمه توسعه است تاکید نمودند و بیان داشتند که شرایط بایستی به نوعی برای سرمایه گذار تسهیل گردد تا رقبت به مشارکت در پروژه های شهری داشته باشد.
در پایان ضمن جمع بندی مطالب ارائه شده مقرر گردید تا در جلسه آینده شهرداری بجنورد برنامه ها و پروژه های اجرایی در قالب طرح اجرایی ارائه نماید تا نسبت به بررسی و نحوه اجراء و تامین اعتبارات آن تصمیم گیری گردد.

  • بازدید امروز: 73
  • بازدید دیروز: 609
  • بازدید ماه: 7215
  • بازدید سال: 262747
  • بازدید کل: 1158561
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت