امروز : جمعه, 18 آذر 1401

اعلام آمادگی مركز پژوهش‌های شورای شهر بجنورد در بكارگیری ایده‌های برتر نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر بجنورد مطرح کرد
اعلام آمادگی مرکز پژوهش‌های شورای شهر بجنورد در بکارگیری ایده‌های برتر نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر بجنورد در نشست خبری با مسئولین نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی از اعلام آمادگی مرکز پژوهش‌های شورای شهر بجنورد در بکارگیری ایده‌های برتر نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سید محسن موسوی در نشست خبری با اصحاب رسانه در نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی گفت: امیدواریم با برگزاری این نمایشگاه بتوانیم برای توسعه شهر و استان خود و همچنین سطح ارتقا سطح علمی استفاده کنیم.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: شورای اسلامی شهر بجنورد در مرکزی با عنوان مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر بجنورد آماده دریافت طرح‌ها، ایده‌ها و تحقیقات پژوهشی و کاربردی مبتکران حاضر در نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی است.

موسوی خاطرنشان کرد: اکنون توسعه نیاز به تغییر جهشی دارد و باید از توسعه و تغییر پلکانی عبور کنیم.

وی گفت: در حال حاضر از 31 استان، خراسان شمالی در دوره نوجوانی رشد و توسعه خود قرار دارد و باید تغییر را به‌صورت جهشی مدنظر قرارداد و با فعالیت های های مقطعی نمی‌شود به هدف موردنظر دست‌یافت.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد با تأکید بر تعامل و هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی گفت: اگر این موضوع شکل بگیرد قطعاً می‌توانیم رضایت اجتماعی شهروندان را شاهد باشیم و از طریق استفاده از طرح‌های برتر و ایده‌های نو و کاربردی می‌توان به این امر دست‌یافت.

جلیل مسعودی فر در این نشست با اعلام این‌که 25 دانشگاه و دستگاه اجرایی در این نمایشگاه حضور دارند گفت: خوشبختانه بازدیدکنندگان تا به امروز استقبال خوبی از نمایشگاه داشته‌اند و مورد رضایت آن‌ها واقع‌شده است.

مسئول نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی افزود: علاوه بر غرفه‌های حاضر در نمایشگاه، چند کارگاه حاشیه‌ای آموزشی برگزار می‌شود و بازدیدکنندگان می‌توانند در برنامه‌های جانبی این نمایشگاه شرکت کنند.

وی در پایان گفت: هدف اصلی از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی حمایت از قشر جوان مبتکر است که امیدواریم به این امر دست‌یابیم.

 

اعلام آمادگی مركز پژوهش‌های شورای شهر بجنورد در بكارگیری ایده‌های برتر نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت