امروز : جمعه, 25 خرداد 1403

مخالفت دوباره فرمانداری بجنورد با افزایش نرخ كرایه تاكسی ها/ابطال سند خانه فرهنگ

در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد در شب گذشته، موضوعاتی از جمله مخالفت دوباره فرمانداری بجنورد با افزایش نرخ کرایه تاکسی ها تا سقف 10 درصد همچنین ابطال سند خانه فرهنگ شهرداری بجنورد به بحث گذاشته شد.

به گزارش خبرنگار عصر اترک، شب گذشته در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد مهدی محمدی، رئیس شورای شهر بجنورد با اشاره به مخالفت دوباره فرمانداری بجنورد با افزایش 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی ها اظهار کرد: در سال جاری شورای شهر بجنورد افزایش نرخ کرایه تاکسی ها زرد و تلفنی با میانگین 10 درصد را مصوب و به فرمانداری بجنورد ارسال کرد.

محمدی افزود: فرمانداری بجنورد با این افزایش قیمت با میانگین 10 درصد مخالفت کرد، بنابراین برخی از اعضای این شورا با هیات تطبیق فرمانداری بجنورد گفت و گو کردند که تعدیل قیمت مورد توافق طرفین قرار گرفت و بر افزایش کرایه تاکسی ها تا سقف 10 درصد توافق شد.

وی در ادامه عنوان کرد: با این وجود، فرمانداری بجنورد با ارسال نامه ای، دوباره با تعدیل قیمت توافق شده مخالفت کرده است که به عقیده بنده فرمانداری بجنورد دارد با زمان بازی می کند تا سال جاری به پایان برسد.

افزون بر این، در این جلسه ابراهیم امانی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بجنورد از ابطال سند خانه فرهنگ شهرداری بجنورد توسط ستاد فرامین حضرت امام ( ره ) خبر داد.

مهدی محمدی، رئیس شورای شهر بجنورد نیز در همین زمینه اظهار کرد: درباره ابطال این سند مکاتباتی را با استانداری، قوه قضاییه و نهاد رهبری انجام داده ام تا موضوع پیگیری شود.

وی گفت: این ابطال سند، بدون ابلاغ به شهرداری بجنورد و اعلام فرصتی برای شهرداری بجنورد به منظور ارائه مستندات انجام شده است.

محمدی تصریح کرد: این ابطال سند وجاهت قانونی ندارد زیرا به شهرداری بجنورد امکان دفاع در دادگاه داده نشده است.

وی خاطر نشان کرد: با مکاتباتی که استانداری، قوه قضاییه و نهاد رهبری انجام داده ام، اسنادی مبنی بر اینکه به ازای خانه فرهنگ شهرداری بجنورد، زمین تهاتر شده بود نیز ارسال کرده ام.

علاوه بر این، سید محسن موسوی، رئیس کمیسیون رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بجنورد در این جلسه به موضوع ساماندهی صنوف آلاینده در شهر بجنورد نیز اشاره کرد و خواستار بررسی انتقال آنها به شهرک های پیش بینی شده، شد.

مهدی محمدی، رئیس شورای شهر بجنورد نیز در همین باره اعلام کرد: بررسی این موضوع با حضور کارشناسان در کمیسیون خدمات شهری و محیطی زیست شورای شهر بجنورد انجام شود.

به گزارش خبرنگار عصر اترک، در این جلسه مصوبه فعالیت دوباره شورایاری محلات به بحث گذاشته شد که اعضای شورای شهر بجنورد بر اصرار بر اجرای این مصوبه رای دادند تا برای تعیین تکلیف به هیات حل اختلاف ارجاع شود.

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت