امروز : دوشنبه, 17 مرداد 1401

راه اندازی مركز تجاری در پاركینگ مخابرات شهرداری هنوز به نتیجه نرسیده است

عضو شورای شهر بجنورد با بیان اینکه مذاکرات در مورد پارکینگ مخابرات برای راه اندازی مرکز تجاری و واگذاری به سرمایه گذار انجام شده و در انتظار پاسخ طرف قرارداد هستیم، گفت: راه اندازی مرکز تجاری در پارکینگ مخابرات شهرداری هنوز به نتیجه نرسیده است.

علیرضا باغچقی در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان شمالی، اظهار کرد: قدم بزرگ شورای شهر بجنورد، واگذاری پارکینگ مخابرات به سرمایه گذار و خریداری املاک اطراف برای ساخت مجتمع رفاهی تجاری بوده است که رایزنی با طرف قرارداد انجام شده اما هنوز عملیات اجرایی آغاز نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز برخی موافقت ها از سوی مدیران دستگاه های اجرایی باقی مانده است، ادامه داد: مرکز شهر بجنورد نیازمند اجرای چنین طرح هایی برای تغییر چهره شهر از حالت سنتی به مدرن دارد.

عضو شورای شهر بجنورد ایجاد پارکینگ طبقاتی در مرکز خراسان شمالی را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری در این بخش بازدهی مناسبی داشته و شهرداری آماده همکاری همه جانبه است.

باغچقی گفت: قدم هایی در راستای پیش بینی فضای پارکینگ در بجنورد پیش بینی و برداشته شده اما رضایت بخش نیست و شهرستان نیازمند اقدامی جدی برای تاسیس پارکینگ طبقاتی است که در این راستا از سرمایه گذار دعوت و حمایت می شود.

راه اندازی مركز تجاری در پاركینگ مخابرات شهرداری هنوز به نتیجه نرسیده است

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت