امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

افزایش نرخ تاكسی نهایتاً ۱۰ درصد

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به پیشنهاد رد شده ۱۲ درصدی افزایش کرایه تاکسی‌ها اظهار داشت: در مصوبه ارسالی به فرمانداری، تعدادی از بخش افزایشی بالاتر از ۱۰ درصد را داشتند که مورد تأیید فرمانداری واقع نشده است.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، مهدی محمدی با اشاره به تعیین سقف ۱۰ درصدی برای افزایش کرایه تاکسی‌ها از سوی فرمانداری تصریح کرد: باید در کمیسیون مربوطه بر روی کاهش درصد گفت‌وگو و به صحن شورا ارائه شود.

 

تا شهردار نیاید نمی‌توانیم کاری انجام دهیم

محمدی در بخش دیگری از جلسه درباره بدهی شهرداری به ماشین‌سازی اراک جهت ساخت پل روگذر ۱۹ مهر گفت: تا شهردار بجنورد منصوب نشود نمی‌توانیم اقدام به‌خصوص و کارایی جهت تسویه بدهی ۳ میلیارد و پانصد میلیون تومانی این شرکت انجام دهیم.

مهدی محمدی در جلسه شب گذشته شورای شهر بجنورد اظهار داشت: در نخستین فرصت به پرونده ماشین‌سازی اراک رسیدگی می‌شود.

بهمن جباری، رییس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه‌گذاری نیز دراین‌باره با اشاره به بدهی ۹۰ میلیارد تومانی شهرداری گفت: شهرداری مرکز استان از ادارات طلب‌های بسیاری دارد و در صورت همکاری دولت، بدهی شهرداری به ماشین‌سازی اراک هرچه سریع‌تر پرداخت می‌شود.

سعادت، نماینده ماشین‌سازی اراک که در جلسه حضور داشت گفت: بدهی شهرداری بجنورد به ماشین‌سازی ارام رقم کوچکی نیست و مدت بسیاری از این تحویل پل روگذر 19 مهر می‌گذرد اما شرکت بدهی خود را وصول نکرده است.

وی تصریح کرد: در اولین فرصت معین کنید که به چه صورت می‌خواهید این بدهی را پرداخت کنید و تاریخ آن را نیز تعیین کنید.

وی بابیان اینکه تا فردا نتیجه را گزارش دهند، تاکید کرد: در صورت عدم ارائه گزارش درخواست‌های ماشین‌سازی اراک، این موضوع را از سوی مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم.

 

آسیب‌های اجتماعی استان نگران‌کننده نیست

پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان‌شمالی که به جلسه دعوت‌شده بود گفت: متأسفانه آسیب‌های اجتماعی در استان زیاد است اما نگران‌کننده نیست، زیرا مقابله با آن همچنان ادامه دارد.

سرهنگ حسین جعفری اظهار داشت: در حال حاضر مسئله امنیت اجتماعی بسیار حساس شده است و متأسفانه هرگاه نامی از امنیت به میان می‌آید انتظار حضور ارگان‌های نظامی را داریم اما باید همه ارگان‌ها با آن مقابله کنند.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی موجود در استان همچنان ادامه دارد و متأسفانه این آسیب‌ها زیاد است اما نگران‌کننده نیست زیرا مقابله و جلوگیری از این آسیب‌ها در حال پیگیری است.

وی با تأکید بر ایجاد و توسعه امنیت در استان گفت: می‌توانیم با ایجاد اقتصاد در استان خود ایجاد امنیت کنیم و باعث توسعه آن شویم و به سهم خود در رسالت تغییر رویکرد مدیران موفق باشیم.

انتهای پیام/ حمید یزدان پناه

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت