امروز : جمعه, 18 آذر 1401

مذاكرات و جلسات شورای شهر بجنورد باید در مقابل دیدگان مردم باشد

مذاكرات و جلسات شورای شهر بجنورد باید در مقابل دیدگان مردم باشد

 

عضو شورای شهر بجنورد
مذاکرات و جلسات شورای شهر بجنورد باید در مقابل دیدگان مردم باشد

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: معتقدم تمام مذاکرات و جزئیات جلسه‌های شورای شهر باید در مقابل دیدگان مردم بوده و همه از آنچه در شورا می‌گذرد خبردار باشند.

سیدمحسن موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: در نطق اخیر جلسه شورای شهر بجنورد بر اساس تعهدی که از قبل داشتم تاکید کردم که جلسات شورای اسلامی شهر بجنورد و فایل صوتی و تصویری این جلسات، دستور و صورت جلسات به همراه ضمائم آن‌ و گزارش‌های مدیران شهرداری بجنورد که در صحن شورا ارائه می‌شود به شکل آنلاین و پخش زنده منتشر شود.

وی افزود: پیشنهاد ساختاری نیز که داشته‌ام که آن هم ایجاد دیوار شیشه‌ای بین فضای سالن جلسات و سالن اجتماعات شورای شهر بجنورد است تا براساس اعتقادی که بر آن اصرار دارم و آگاهی را حق مردم میدانم، شهروندان امکان حضور در صحن علنی را داشته باشند و از دیدگاه‌های موکلین خود مطلع شوند.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد با بیان ویژگی‌های طرح شورای شیشه‌ای تصریح کرد: شهرداری‌ و شورای تمام‌ شیشه‌ای، این امکان را فراهم می‌کند تا گزارش‌هایی را که اعضای شورا در جلسات علنی مطرح می‌کنند با شهروندان به اشتراک گذاشته شده و شهروندان، گروه‌ها، انجمن‌های حرفه‌ای و سمن‌های فعال، امکان نقد و ارزیابی گزارش‌ها را داشته باشند و اعضای شورای شهر را در ارزیابی دقیق و ثمربخش گزارش‌های ارائه شده یاری کنند.

موسوی افزود: فرآیند درخواستی در بسیاری از شوراهای مراکز استانی اجرایی شده است و ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد با طرح درخواستی موافقت ضمنی داشتند. بنابراین از خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه نیز درخواست پیگیری تحقق مطالبه مطرح شده را خواستارم.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت