امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

پیام تقدیر و تشکر ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد از ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی

پیام تقدیر و تشکر ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد از ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی

جناب آقای دکتر هاشمی

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی

با سلام و احترام

اینک بار دیگر وجدان بیدار ملت قدرشناس ایران بیش از هر زمان دیگر شاهد است که کادر پزشکی و مدافعان سلامت ملت چگونه از راحتی و آسایش خود گذشته وبا تکیه بر ایمان وتوکل به خداوند متعال تلاش بی وقفه ایی را در جهت سلامت و بهداشت وامنیت روانی جامعه در مقابل شیوع ویروس کرونا داشته اید که بحق واژه سنگر سازان بی سنگر را تداعی کرده ویاد دوران دفاع مقدس که جهادگران مخلص ایفای نقش میکردند.

بی شک با تلاش صادقانه جنابعالی و همکاران سختکوشتان و همکاری مردم شریف استان ، در سایه الطاف حضرت حق و عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) بزودی شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا از میهن اسلامی وبویژه استان خراسان شمالی خواهیم بود.

بدینوسیله منتخبین مردم شریف در شورا ی اسلامی شهر به نمایندگی از مردم فهیم بجنورد از تلاشهای خالصانه وبی منت جنابعالی و کادر پزشکی ،پرستاری وهمه پرسنل خدوم بیمارستانها ومراکز درمانی و تمام عزیزانی که در این مسیرخطیر یاری رسانی وهمکاری همه جانبه داشته اند مراتب تشکر و سپاس را می نماییم.

امید آن داریم لطف خداوند و زحمات بی دریغ کادر پزشکی وهمراهی وهمکاری همه مردم شعار« ما کرونا را شکست می دهیم» محقق گردد.

بار دیگر به جنابعالی و همه همکاران خستگی ناپذیرتان دست مریزاد گفته و توفیقات الهی را برای جامعه پزشکی بویژه شما بزرگواران در این عرصه و همه عرصه های دفاع از بهداشت و سلامت ملت شریف را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

مهدی محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت