امروز : شنبه, 12 آذر 1401

پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد

پنجاه و هفتمین  جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد

پنجاه و هفتمین  جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد  با حضور شهردار بجنورد ساعت 17 عصر در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار گردید

در ابتدای جلسه مهدی محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی و ابراز همدردی با خانواده ها و بازماندگان این حادثه ،  آغاز هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی را نیز تبریک و تهنیت عرض نمودند.

در ادامه نسبت به قرائت نامه های رسیده و مصوبات کمیسیون ها اقدام و پس از بحث و تبادل نظر ، رای گیری ، مصوب و صورتجلسه گردید.

دراین جلسه که با حضور شهردار برگزار گردید گزارشی از فعالیت های شهرداری نیز ارائه گردید.

 شهردار بجنورد اعلام نمود : تمام تلاشی که داشتیم نتوانستیم پارک بانوان را اوایل مهرماه به بهره برداری برسانیم اما در حال آماده سازی آن هستیم و به زودی به بهره برداری می رسد.
 
«براتیان» افزود: طرح توسعه بش قارداش در حال تهیه است.
وی از اتمام فاز یک پارک الهیه خبر داد و گفت: طی چند روز آینده فاز یک این پروژه به بهره برداری خواهد رسید. شهردار بجنورد اظهار کرد: با افزایش۶، ۷ برابری هزینه ها بهره برداری از پروژه‌ها با تاخیر مواجه خواهد شد.
براتیان گفت: متاسفانه تجمع نخاله‌ها نمای شهر را نازیبا کرده است و چنان‌چه شهروندان مشاهده کردند که نخاله های ساختمانی در داخل شهر تخلیه می شود عکسی از پلاک خودروی حمل نخاله بگیرند و به شهرداری ارائه نمایند تا با آن برخورد جدی شود.
این جلسه در ساعت 20 شب با ذکر صلواتی خاتمه یافت

 

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت