امروز : جمعه, 25 خرداد 1403

یکصدو بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد.

یکصدو بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد.

یکصد و بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و اصحاب رسانه در محل سالن جلسات شورای اسلامی برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز گردید و در ابتدای جلسه مهندس مهدی محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن خیر مقدم به اعضای شورای اسلامی شهر و اصحاب رسانه ، فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) را به محضر حضرت ولی عصر امام زمان (عج) و عموم شیعیان و منتظران تبریک گفتند.

در این جلسه که با اولین حضور شهردار بجنورد در جلسه رسمی شورا همراه بود هادی زارعی گزارشی از برنامه ها و عملکرد دو هفته  ارائه نمود.

در ادامه اعضاء شورای اسلامی با اشاره به مشکلات و معظلات موجود در سطح شهر مباحثی را مطرح نمودند که می توان به حواشی شهر – ترافیک – عمرانی و آسفالت – فضا های ورزشی – استخر شهروند – ناوگان حمل و نقل عمومی – تجهیز ناوگان آتش نشانی و خدمات ایمنی – وضعیت ترمینال مسافر بری – پله برقی و پل های عابر پیاده – بازارچه صنایع دستی و بازار روز –پارک های خطی – وضعیت مسیل ها و خندق های سطح شهر – پارکینگ های عمومی – پارکینگ برای ماشین های سنگین – وضعیت سینما های قدس و سعدی – زیست شبانه – کشتارگاه صنعتی و کارخانه کمپوست اشاره نمود .

هادی زارعی با اشاره به اینکه حواشی شهر جزو برنامه های اولویت دار شهرداری می باشد در خصوص مباحث مطرح شده از سوی اعضای شورا ضمن پاسخگویی اعلام نمودند که تمام مباحث در حال پیگیری و برنامه ریزی است .

در ادامه جلسه  نسبت به قرائت نامه های رسیده و مصوبات کمیسیون ها اقدام گردید که پس از بحث و تبادل نظر رای گیری و مصوب و صورتجلسه گردید .

این جلسه با ذکر صلواتی در ساعت 14:00 ظهر به پایان رسید .

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت