امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

دیدار ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر بجنورد با مدیر كل صدا و سیمای مركز استان خراسان شمالی

 

دیدار ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر بجنورد با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان خراسان شمالی

مهدی محمدی ریاست شورای اسلامی شهر دراین دیدار ضمن تبریک انتصاب آقای قربانی جم بعنوان مدیر کل مرکز صدا و سیمای استان خراسان شمالی  و تلاش 24 ساعته مجموعه در انعکاس اخبار و رویدادهای استان به نمایش جاذبه ها و زیبایهای استان جهت گردشگری و جذب توریسم اشاره کردند.

وی افزود : درست است که استانی کوچک داریم ولی با تلاش رسانه می تواند فرصتی برای بزرگ شدن استان باشد.

ایشان فرمودند: صدا و سیما میتواند مکمل خوبی برای عقب افتادگی این استان باشد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در صفر پرخیر برکتشان به استان باید به رده 10 استان برتر کشور برسیم که نیازمند همراهی و همدلی همه مدیران و دستگاه ها می باشد.

محمدی افزود: از شبکه اترک در خصوص پوشش رویداد مهم سرمایه گذاری که به همت شورا و شهرداری پیگیری و در حال انجام می باشد تشکر میکنیم و این فرصت میتواند در تحقق روند سرمایه پذیری شهربجنورد و معرفی فرصتها و پتانسیل های موجود رشد بسزایی داشته باشد.

قربانی جم مدیرکل مرکز صدا و سیما ضمن قدردانی از حضور اعضاء شورای اسلامی شهر بجنورد اعلام نمودند: هرگونه موفقیت ما باعث خرسندی مردم استان است

وی اضافه نمود : از فرودین 1397 شاهد بالا رفتن سطح کیفی برنامه های تولیدی شبکه اترک خواهیم بود.

مدیر کل صدا و سیما افزودند : در خصوص پوشش جلسات رسمی شورا بصورت پخش زنده از طریق تلویزیون و رادیو مرکز استان آمادگی داریم و همچنین درنظر داریم رادیو شهر با محوریت شورا و شهرداری در خصوص مشکلات و رویدادهای شهری را راه اندازی نمائیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت