امروز : پنج شنبه, 10 اسفند 1402

بیست و یكمین جلسه رسمی شورا میزبان كارگروه سرمایه گذاری بود

 

بیست و یکمین جلسه رسمی شورا میزبان کارگروه سرمایه گذاری بود
اجرایی شدن بسترهای سرمایه گذاری با برگزاری همایش سرمایه گذاری ایجاد می شود.
مهدی محمدی رئیس شورای اسلامی شهر در ابتدایی جلسه ضمن تشکر برگزاری همایش تخصصی سرمایه گذاری و حضورکارگروه سرمایه گذاری در همایش ، نسبت به تعقیر نگرش و نیاز به حوزه سرمایه گذاری و سرمایه پذیری شهری تاکید کردند.
وی افزود:برای پیشبرد اهداف سرمایه گذاری نیاز به شناخت زیر ساخت های شهری در قالب طرح 5 ساله با برش های یک ساله جهت تدوین در بودجه یکساله شهرداری می باشد.
شهردار بجنورد نیز در این جلسه نسبت به همگرایی و تعقیر نگرش مدیران شهری در حوزه سرمایه گذاری تاکید داشتند
جباری رئیس کمیسیون برنامه بودجه و سرمایه گذاری نیز ضمن ارائه گزارش سه روزه حضور کارگروه سرمایه گذاری از روند استقبال مدیران در این حوزه با کارگروه سرمایه گذاری خبر داد.
وکیلی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان با اشاره به استعدادها و پتانسیل های خوب ورزشی در این استان نسبت به سرمایه گذاری ورزشی نیز تاکید داشتند.
امانی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی نیز در خصوص بازبینی طرح های مطالعاتی پارک ها و تفرجگاه های دوبرار و بش قارداش و باباامان تاکید داشتند.
دکتر ندیم رئیس کارگروه سرمایه گذاری ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی و شهرداری بجنورد در مهمان نوازی و برگزاری همایش و ایجاد فرصت ، نسبت به حمایت و ایجاد بستر برای حضور دیگر مدیران شهری در این خصوص و برگزاری کارگاه های آموزش در برنامه های بعدی تاکید داشتند.
دکتر علیلو عضو دیگر کارگروه سرمایه گذاری نیز ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این رویداد بزرگ در استان به تشکیل کمیته فنی سرمایه گذاری با حکم دبیری برای شهردار بجنورد و تصویب از سوی شورای اسلامی شهر و عضویت مدیران ارشد اعم از فرماندار و استاندار خراسان شمالی اشاره داشتند.
مهندس کرباسی دیگر عضو این کارگروه نیز برندینگ شهری را جزو نیاز های اساسی این شهر دانسته و نسبت به ایجاد بسترهای و الگوهای توسعه پایدار . سیما و منظر شهری . استایلاین شهری و هویت بخشی به شهر تاکید داشتند.

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت