امروز : شنبه, 12 آذر 1401

شهرداری و شورای اسلامی شهر در رأس كارها قرار دارد

 

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی در بیستمین جلسه رسمی شورا
اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر در رأس کارها قرار دارد

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: فعالیت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر در رأس کارها قرارداد
آیت الله حاج ابوالقاسم یعقوبی در بیستمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد، اقدامات شهرداری و شورای شهر را مهم دانست و اظهار کرد: قطعاً هر فردی وارد شهر شود به تمیزی و مبلمان شهری، نوع ساخت‌وسازها، میدان‌ها، خیابان‌ها، گل‌کاری و ورودی و خروجی شهر دقت می‌کند ازاین‌رو فعالیت‌های شهرداری و شورای شهر در رأس است.
آیت الله یعقوبی افزود: مسافر با ورود به شهر به اقدامات استانداری، فرمانداری و دیگر دستگاه‌ها توجهی ندارد بلکه با دیدن تمیزی و مبلمان شهری، شهرداری مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
وی بر تسهیل کار مردم در شهرداری تأکید کرد و گفت: چنانچه کارهای مردم تسهیل شود به‌نظام خوش‌بین و اگر سنگ‌اندازی و سخت‌گیری درراه اندازی امور وجود داشته باشد، بدینی را به دنبال خواهد داشت.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد توصیه کرد: آنچه را که در توان دارند برای مردم انجام و به حاشیه‌سازی‌ها توجه نکنند چراکه مردم آرامش را در تصمیم‌ها به‌عنوان اصل پذیرفته‌اند.
امام جمعه بجنورد اظهار کرد: انجام کار اساسی و آنچه رضایت مردم را جلب کند، قطعاً حواشی را از بین خواهد برد و اعتماد بیشتر را به همراه خواهد داشت.
وی بابیان اینکه عدالت روح و جان کار است، مطرح کرد: به‌منظور آبادانی بیشتر و انجام کارهای مهم اولویت‌بندی انجام شود تا بر اساس اهمیت پیش بروید.
امام‌جمعه بجنورد همچنین عدالت در آبادانی و خدمتگزاری به مردم را بسیار مهم دانست و گفت: حاشیه شهر همچون میدان و خیابان‌ها جز شهر بشمار می‌روند از همین رو به این مناطق هم در اولویت قرار گیرد.
دراین جلسه صمیمی که اولین حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان در جلسه رسمی شورا که با حضور اعضاء و شهردار بجنورد برگزار گردید مهندس محمدی رئیس شورای اسلامی شهر نیز به مجموعه عملکرد دوره پنجم شورا در این چهارماه گذشته پرداختند.
وی اعلام نمود: با پیگیری ها ورایزنی و جلسات و سفری که به شهر تبریز داشتیم اولین همایش سرمایه گذاری را 21 دی ماه برگزار میکنیم .
محمدی افزود : جهت تسهیل در امور و متداول نمودن برنامه های اجرایی ، برای پنج سال آینده و بجنورد 1404 سند چشم اندازی را از طریق مشاور در دستور کار داریم.
وی همچنین اضافه نمودند: راه اندازی شورا محله با محوریت مساجد محلی را نیز در برنامه های اجرایی داریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت