امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

هنوز برخی زلزله‌زدگان پس از گذشت چندماه در "چادر" سكونت دارند

 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد: هنوز برخی زلزله‌زدگان پس از گذشت چندماه در "چادر" سکونت دارند

هنوز برخی زلزله‌زدگان پس از گذشت چندماه در چادر سکونت دارند

نوزدهمین جلسه رسمی شورا در غیاب رئیس شورای اسلامی شهر با حضور اعضاء شورا برگزار گردید                              

در ابتدایی جلسه جمشید گریوانی نائب رئیس شورا که برگزاری جلسه را برعهده داشت در خصوص عدم رسیدگی به اوضاع مردم زلزله زده و آسیب دیده پس از چندین ماه گلایه و نسبت به رفع دغدده و کاهش مشکلات مردم تاکید نمودند.

سید محسن موسوی در نطق پیش از دستور تشکیل اتاق فکر شهرداری را مهم دانست و افزود: پیشنهاد میکنم شهرداربجنورد نسبت به تشکیل اتاق فکر در شهرداری اقدام تا از ظرفیت نخبگان و دانشجویان در تصمیمات اجرایی و عملیاتی بجنورد استفاده کنند. همچنین با توجه به فصل تدوین بودجه 97  از دانشجویان تقاضا داریم شهرداری را در امر مدیریت و طراحی شهری یاری کنند

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای شهر بجنورد تصریح کرد: به علت تردد وسایل نقلیه در مسیر خاکی جاده شهرک فرهنگیان، آلودگی زیست محیطی را برای ساکنین آن منطقه ایجاد کرده است که نیاز به مدیریت و رفع این معضل می باشد.

نائب رئیس شورای شهر بجنورد ضمن اشاره به گذشت چندین ماه از زلزله اردیبهشت ماه بجنورد خاطرنشان کرد: متاسفانه بعد از گذشت چندین ماه از زلزله هنوز کسانی هستند که موفق به دریافت تسهیلات نشده و در چادر سکونت دارند و این منصفانه نیست

گریوانی در پایان اضافه کرد: متاسفانه شهرداری با نبود قیر مواجه است و امیدواریم هرچه زودتر از این وضعیت بحرانی خارج شویم چراکه نبود قیر گریبان‌گیر شورا و شهرداری نسبت به مطالبات مردم شده‌است.

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت