امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

پیام تسلیت شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت درگذشت دکتر امان ا... شادلو

پیام تسلیت شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت درگذشت دکتر امان ا... شادلو

پیام تسلیت شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت درگذشت دکتر امان ا... شادلو

بسم الله الرحمن الرحیم

وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُون

یاد مردان بزرگ، تا ابد بر تارک این مرز و بوم جاودان خواهد ماند...

خبر درگذشت مرحوم دکتر امان ا... شادلو چهره ماندگار پزشکی استان و شهروند برگزیده شهر بجنورد، بی تردید برای همه شهروندان عزیز بجنوردی و به ویژه اصحاب علم و دانش، اساتید و جامعه پزشکان، موجب تاثر و تالم گردید. ایشان به دور از عافیت طلبی، طبیبی حاذق و رادمردی صادق، انسانی شریف و وارسته و به فضائل نیکو آراسته عمری با حذاقت و صداقت در خدمت بی شائبه و متواصعانه به اهالی این مرز وبوم کمر همت بست و در غم و شادی و فراز و فرود با رویی گشاده و سلوکی فتاده، همدم و همراهشان بود و تلاش و خدمات فراوانی در امور خیریه و رسیدگی به نیازمندان که دغدغه جدی ایشان نیز بود ارائه کرد.

شورای اسلامی شهر بجنورد و همشهریان، هنرمندان و همراهان قدر شناس او امروز سوگوار اسوه اخلاق و پزشکی بزرگی است که عمر گرانبهای خود را محدود به عرصه ی طبابت و علوم پزشکی نکرده بود و در احیا و بازسازی و توسعه و عمران تفرجگاه بش قارداش و همچنین خدمات برجسته و ارزشمندی را برای شهر بجنورد به یادگار گذاشت.

زنده یاد دکتر امان الله شادلو اولین و پیشکسوت استان در جراحی عمومی و خیرین سلامت طی چند دهه تلاش و فعالیت ضمن خدمات برجسته ای به مردم استان از حمایت و اعانت در عرصه فرهنگ و هنر، ورزش و سلامت این مرز وبوم نیز دریغ نکرده بود.

با نهایت تأثر ضایعه‌ی درگذشت این پزشک متعهد و شهروند ممتاز را خدمت خانواده محترم ایشان، جامعه پزشکی کشور و استان و تمامی شهروندان عزیز بجنوردی تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم، علوّ درجات و رحمت واسعه‌ی الهی و برای بازماندگان گرانقدر و بستگان ارجمند، صبر و شکیبایی در تحمل این مصیبت را مسألت دارم.

مهدی محمدی

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت