امروز : جمعه, 18 آذر 1401

خداقوت و دیدار با مجموعه روزنامه خراسان شمالی

حضور اعضای شورای اسلامی جهت عرض تبریک روز خبرنگار در محل دفتر روزنامه خراسان شمالی

در این دیدار که با حضور ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر روز دوشنبه 22 مرداد ماه در محل دفتر سرپرستی روزنامه خراسان شمالی برگزار گردید از تمامی پرسنل و خبرنگاران این حوزه تشکرنمودند

در این دیدار، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به این که بی شک، روزنامه خراسان شمالی یکی از مطمئن ترین و موثق ترین راه های ارتباطی بین مردم، دستگاه های اجرایی و مدیریتی استان است، گفت: این ارتباط و تعامل مهم با بهره مندی از نیروهای توانمند، کارشناس و خبره این روزنامه فراهم شده است.

وی با توجه به این که کارنامه روزنامه  خراسان شمالی درخشان است، اظهارکرد: چنان چه در حوزه کاری خودتان درجه بندی در کارها داشته باشید به طور حتم در بین رسانه ها رتبه اول و دوم استان را دارا هستید و این موفقیت نشان دهنده مدیریت خوب این مجموعه است.

وی با اشاره به این که مطمئن هستم در جامعه ای که رسانه خوب و موفق عمل می کند سلامت جامعه از نظر مدیریتی، مالی و اداری تضمین می شود، اظهارکرد: گاهی اوقات  تیترهای روزنامه خراسان شمالی را دنبال می کنم و می بینم دغدغه هایی را که واقعاً بین اقشار مردم وجود دارد در آن ها پرداخته شده است و این موضوع نشان دهنده ارتباط بسیار خوب و نزدیک با مردم و آشنایی کامل شما با مسائلی است که در استان وجود دارد.

وی از هماهنگی که بین روزنامه خراسان شمالی و مدیریت شهری وجود دارد، اظهارخرسندی کرد و گفت: بخشی از آرامشی که در حال حاضر در جامعه حاکم است،  به خاطر رضایت مردم  از خدمتگزاری و خدمتگزارانی است که فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: در بحث های انتقادی سیاست شورای اسلامی شهر بر این است که در رابطه با انتقادات روی باز داشته باشیم تا بتوانیم قدمی رو به جلو برداریم.

وی با اشاره به این که از گذشته تاکنون تعامل خوبی با رسانه ها داشته ایم، گفت: خبرنگاران روزنامه خراسان شمالی در تمام جلسه های علنی شورای اسلامی شهر حضور دارند و این ارتباط دوسویه نشان دهنده تعامل ما با رسانه هاست.

حجت الاسلام «ولی زاده» سردبیر روزنامه های استانی  خراسان هم در این دیدار با اشاره به این که حضور اعضای شورای شهر در روزنامه خراسان شمالی در واقع نشانگر احترام گذاشتن به «ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ» است، گفت: حضور مدیران نشان از این نیست که روزنامه خراسان شمالی خوب کار می کند بلکه  نشان از وجود مدیران فرهیخته ای است که استان دارد و از این مدیران تشکر می کنم.وی بیان کرد: سیاست ما در روزنامه خراسان شمالی توسعه است و هرچه  در راستای توسعه باشد، مد نظر ما قرار خواهد گرفت .

منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت