امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد: جذب اعتبار 6٫5 میلیاردی یکی از برکات وحدت بین اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران استانی

 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:      

جذب اعتبار 6٫5 میلیاردی یکی از برکات وحدت بین اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران استانی

 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد از اختصاص 6.5 میلیارد تومان اعتبار از محل بودجه های دولتی برای این شهر خبر داد و آن را معجزه وحدت قلمداد کرد.

مهندس «محمدی» در دیدار از روزنامه خراسان شمالی گفت: با وحدت و تعامل مطلوب شورای اسلامی شهر بجنورد، شهرداری و مدیران ارشد شهری و پیگیری های انجام شده و دوری از حاشیه و پرداختن به متن برای پارک دوبرار که اعتبار آن صفر بود توانستیم 3.5 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات دولتی و زیرساخت های گردشگری در وهله نخست بگیریم و با پیگیری های بعدی این رقم به 5.5 میلیارد و در نهایت به 6.5 میلیارد تومان افزایش یافت.

رئیس شورای اسلامی شهر ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: رمز موفقیت انقلاب یک چیز بود و نه بیشتر و آن هم وحدت و کنار هم بودن همه نیروها بود و اگر می گوییم 98 درصد به جمهوری اسلامی آری گفتند همه نیروها با همه ادیان کنار هم بودند.

وی اظهارکرد: پس از آن جنگ تحمیلی به بهترین شکل به دلیل همان وحدت اداره شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز از جنگ تحمیلی عبور کرده ایم و وارد جنگ اقتصادی شده ایم. در جنگ اقتصادی استراتژی مشخص نیست و می طلبد که وحدت ما بسیار بیشتر باشد.

وی خاطرنشان کرد: چیزی که امروز متاسفانه باعث می شود کمی وحدت کم رنگ شود خودزنی برخی نیروهای داخلی است که خواسته یا ناخواسته خط دهی هایی را که از خارج از کشور می شود این جا پیاده می کنند.

وی بیان کرد: امروز تنها رمز عبور از این بحران وحدت است. به گفته وی، شورای اسلامی شهر هم در این دور بر همین سیاق است و در عین تضارب آرا توانسته است این وحدت را حفظ کند.

وی البته به راه اندازی دفتر مشاوران جوان، دفتر نمایندگان ادوار شورا و دفتر معتمدین محلی در شورای شهر هم اشاره و ذکر کرد: هر پروژه ای که در شهر اجرا شود طبق نقشه راه است و بر اساس داشته های شهر تنظیم شده تا سلیقه ای عمل نشود.

وی پروژه پارک دوبرار را یکی از افتخارات شهرداری و شورای اسلامی شهر دانست و بیان کرد: در این پروژه ریالی از جیب مردم هزینه نشده است.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت