امروز : پنج شنبه, 10 آذر 1401

پیام تبریک ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پیام تبریک ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی

 

برقراری نظم و امنیت و حفاظت و حراست از آرامش و آسایش عمومی جامعه مرهون رشادت ها، تلاش‌های فرماندهان و پرسنل خدوم نیروی مقتدر انتظامی است که با استفاده از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های تخصصی و نظامی ازکیان ایران اسلامی ومرز‌های جغرافیایی و معنوی حراست و حفاظت می‌کنند.

بی شک امروزه امنیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و امنیت مرز‌های میهن عزیزمان ایران اسلامی مدیون خون پاک و به حقی است که برای اعتلاء  و سرافرازی و سربلندی این مرز و بوم به زمین ریخته می‌شود.

تقویت یگان‌های مختلف در جامعه به معنای سرمایه گذاری برای ایجاد امنیت پایدار و در نتیجه تحقق پیشرفت های مختلف است، زیرا تمامی تحولات و پیشرفت ها در سایه امنیت ایجاد می شود.

بی شک نکوداشت این رشادت‌ها و فداکاری‌ها از سوی تک تک آحاد ملت نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش این نیرو است.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش‌های ارزنده و مجدانه همه پرسنل خدوم ، بویژه فرماندهان محترم تقدیر و تشکر می‌کنم و عزت، اقتدار و سربلندی همه شما را از پروردگار منان خواستاریم و امیدواریم در راه ارتقای جایگاه امنیت استان بیش از پیش موفق و درسایه‌ رهنمود‌های رهبر فرزانه انقلاب و تدابیر ارزشمند دولت تدبیر و امید در پاسداری از خون شهدا و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی سربلند و استوار باشید.

 

مهدی محمدی

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد

پیام تبریک ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت