امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

تدفین شهدای گمنام در هسته مركزی بجنورد

 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد خواستار شد

تدفین شهدای گمنام در هسته مرکزی بجنورد

 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: باید قبور مطهر شهدای گمنام به هسته‌های مرکزی شهر آورده شود تا مردم بیشتر بتوانند از فیض زیارت قبور این شهدا بهره ببرند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سید محمد لنگری عصر امروز در نشست شورای اسلامی این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام اظهار داشت: شورای اسلامی این شهر برای تدفین شهدای گمنام در فضاهای شهری آمادگی کامل دارد.

به گزارش فارس، سه شنبه این هفته پیکر مطهر دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد تدفین خواهد شد.

لنگری همچنین با اشاره به برنامه فروش 44 واحد از سهم شهرداری در بلوک آرام در شهرک ناوک بجنورد خاطرنشان کرد: از محل فروش این واحدها، 50 میلیارد ریال عاید شهرداری خواهد شد که صرف اجرای پروژه‌های عمرانی می‌شود.

وی در عین حال از آسفالت معابر بجنورد به عنوان یک اولویت مهم یاد کرد و افزود: اکنون خواسته اکثریت مردم به ویژه حواشی شهر آسفالت معابر بوده تا یک وضعیت قابل قبولی در این زمینه داشته باشیم.

* وضعیت نامناسب آسفالت بجنورد

عضو شورای اسلامی بجنورد با بیان اینکه وضعیت آسفالت این شهر نامناسب است، ابراز داشت: اکنون معابر این شهر زیبنده بجنورد نیست.

محمد ابراهیم امانی با بیان اینکه باید در این زمینه تدبیر شود، گفت: بسیاری از خیابان‌ها و معابر این شهر به لحاظ آسفالت وضعیت نامناسبی دارند.

وی از اعضای شورای اسلامی بجنورد خواست تا به صورت گروهی از وضعیت معابر این شهر بازدید کنند.

* تأکید بر حمایت از تمام نشریات محلی بجنورد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی بجنورد همچنین بر حمایت از تمام نشریات محلی در صورت داشتن این برنامه  از سوی شورای اسلامی شهر تأکید کرد.

وی بیان داشت: با توجه به مشکلات پیش آمده برای نشریات به‌ویژه در بحث کاغذ، این حمایت باید شامل حال تمام نشریات مرکز استان شود.

عضو شورای اسلامی بجنورد گفت:‌ اکنون نشریات استان با مشکل زیادی مواجه هستند، بنابراین باید برای این نشریات تدابیر لازم اتخاذ شود.

به گزارش فارس، در این نشست اختصاص 20 میلیارد ریال برای اجرای تقاطع غیر همسطح، 10 میلیارد ریال برای پروژه آب‌های سطحی، پنج میلیارد ریال برای احداث ساختمان شهرداری و پنج میلیارد ریال به منظور طرح‌های تملک از محل فروش آپارتمان‌های بلوک آرام شهرک ناوک به تصویب شورای اسلامی شهر بجنورد رسید.

انتهای پیام/63002/ذ/ق

 

خبرگزاری فارس، 91/9/26

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت