امروز : شنبه, 12 آذر 1401

كاهش مشكل ترافیك بجنورد در گرو ساخت پاركینگ است

 

رئیس شورای اسلامی بجنورد:

کاهش مشکل ترافیک بجنورد در گرو ساخت پارکینگ است

 

رئیس شورای اسلامی بجنورد یکی از مهم‌ترین راهکارهای کاهش مشکل ترافیک این شهر را ساخت پارکینگ‌های طبقاتی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد سید محمد لنگری در نشست شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: اکنون ترافیک در این شهر مهم‌ترین معضل شهری محسوب می‌شود و باید در این زمینه به طور جدی تدبیر شود.

وی با بیان اینکه طی سال‌های اخیر با رشد فزاینده تعداد خودروها در شهر مواجه بوده‌ایم تصریح کرد: به منظور کاهش مشکلات ترافیک لازم است تا پارکینگ‌های طبقاتی از سوی سرمایه گذاران با مشارکت شهرداری احداث که این مهم از رویکردهای شورای اسلامی بجنورد است.

وی افزود:در این راستا پارکینگ چهار راه مخابرات برای ساخت پارکینگ طبقاتی از سوی سرمایه گذار پای کار پیش بینی شده است که امیدواریم در آینده نزدیک  اجرایی شود.

رئیس شورای اسلامی بجنورد همچنین دو محل برای اجرای پارکینگ در میدان کارگر و خیابان شهید بهشتی را مورد اشاره قرار داد و افزود: علاوه بر این، دو پارکینگ در میرزاکوچک‌خان و داخل شهر قرار داشته که تمام این‌ها ساماندهی و برای اجرای پارکینگ‌های استاندارد در دستور کار شهرداری قرار دارد.

لنگری اضافه کرد: خرید دو مکان جدید برای پارکینگ خودروی شهروندان در میدان کارگر و خیابان شهید بهشتی بجنورد وقت و هزینه زیادی را از شورای شهر و شهرداری گرفته، با این وجود برای رفع معضل ترافیک نباید از هیچ کوششی فروگذار بود.

وی همچنین انتقال پادگان بجنورد را گامی موثر در راستای رفع مشکلات ترافیکی برشمرد و یادآور شد: با بازگشایی معابر مسیر پادگان از جمله خیابان نادر در آینده شاهد روان شدن ترافیک در این مناطق از شهر خواهیم بود.

به گزارش فارس،در این نشست توافق مربوط به پارکینگ چهار راه مخابرات بجنورد مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/63002/ش/گ1003

 

خبرگزاری فارس، 91/9/19

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت