امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

نرخ سرویس مدارس در بجنورد برای سال تحصیلی جدید افزایش یافت بجنورد

 

 

رئیس شورای اسلامی بجنورد گفت: با تصویب شورای اسلامی شهر، نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی 92-91 افزایش یافت. به گزارش خبرنگارمهر، سید محمد لنگری در نشست عصر چهارشنبه این شورا افزود: با توجه به افزایش نرخ خدمات، تعرفه تمامی خودروهایی که به مدارس سرویس می‌دهند، اعم از سواری، ون و مینی بوس 20 درصد افزایش می‌یابد.

وی با توجه به اینکه در سال تحصیلی گذشته کرایه ماهانه هردانش آموز برای خودروهای سواری 300 هزارریال، ون 300 هزارریال و مینی بوس 200 هزارریال بود اظهار داشت: بر این اساس شورای اسلامی شهر برای سال تحصیلی جدید، با نرخ خودروهای سواری برای هر دانش آموز 350 هزارریال، ون بدون تغییر 300 هزار ریال و مینی بوس 250 هزارریال موافقت کرد.

لنگری تاکید کرد: بر خلاف سال‌های گذشته که در ایام فروردین و خردادماه، رانندگان هزینه ماهانه سرویس را به طور کامل از دانش آموزان دریافت می‌کردند، از این پس در ماه‌های فوق، دانش آموزان تنها هزینه روزهایی را که از سرویس مدرسه استفاده کرده‌اند پرداخت خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی بجنورد تصریح کرد: این مصوبه از ابتدای سال تحصیلی جاری لازم الاجرا بوده و به زودی به اداره آموزش و پرورش بجنورد نیز ابلاغ خواهد شد.

لنگری تاکید کرد: در صورت عدم رعایت نرخ ابلاغی از سوی رانندگان سرویس‌ها و اعلام اولیاء دانش آموزان موضوع از طریق مراجع زیربط قابل پیگیری خواهد بود.

 

خبرگزاری مهر، 91/6/29

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت