امروز : چهارشنبه, 06 بهمن 1400

زمین راه و ترابری خراسان شمالی برای پروژه هماگ انتقال یابد

رئیس شورای اسلامی بجنورد گفت: باید بخش زیادی از زمین اداره کل سابق راه و ترابری خراسان شمالی برای پروژه هماگ انتقال یابد.

سید محمد لنگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: این موضوع اخیراً در نشست اعضای شورای اسلامی بجنورد با استاندار و مسئولان مختلف مطرح شد که مورد توافق  استاندار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مجتمع هماگ نخستین و بزرگ‌ترین مجتمع هوشمند تجاری، فرهنگی، تفریحی و اقامتی شمال کشور به شمار می‌رود، تصریح کرد: این پروژه مهم‌ترین پروژه سرمایه‌گذاری شهری استان بوده که دستاوردهای فراوانی را به همراه خواهد داشت.

لنگری ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی را از مهم‌ترین دستاوردها برشمرد و گفت: البته پیشبرد این پروژه نیازمند تعامل دستگاه‌ها برای سرعت در ساخت آن است.

وی با بیان اینکه پروژه سرمایه‌گذاری شرکت هماگ با مشارکت شهرداری در میدان آزادگان در حال ساخت است، افزود: این پروژه به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع تفریحی مدرن در استان بوده که با زیربنای 120 هزار متر مربع در حال ساخت است.

رئیس شورای اسلامی بجنورد تصریح کرد: با توجه به توانمندی و تجربه بسیار خوب سرمایه‌گذار این شرکت انتظار می‌رود تا پروژه مزبور در زمان تعیین شده تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.

وی اظهار امیدواری کرد تا با اجرای مجتمع هماگ روند سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری بجنورد افزایش یابد.

به گزارش فارس، بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و شهرداری مهر 200 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/آ30

 

خبرگزاری فارس، 91/8/6

 

 

  • بازدید امروز: 18
  • بازدید دیروز: 1020
  • بازدید ماه: 4567
  • بازدید سال: 139096
  • بازدید کل: 1305766
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت