امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

آمادگی شورای شهر بجنورد برای نامگذاری یكی از خیابان ها و یا میادین شهر به نام «19 مهر»

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: این شورا برای نام‌گذاری یکی از میادین یا خیابان‌های این شهر به نام «19 مهر» آمادگی دارد.

سید محمد لنگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: «19 مهر» روز ورود مقام عظمای ولایت به خراسان‌شمالی، به عنوان یک روز به یاد ماندنی در تاریخ استان ثبت شده است، از این رو شورای شهر نیز برای نام‌گذاری یکی از میادین به همین نام اقدام خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه مردم خراسان‌شمالی استقبال در خور شأنی از رهبر انقلاب اسلامی داشتند، تصریح کرد: استقبال مردم در شهرهای بجنورد، اسفراین و شیروان بسیار پرشور بود و من از مردم به خاطر این حضور و میزبانی شایسته، کمال تشکر را دارم.

سخنگوی شورای اسلامی بجنورد افزود: مردم با این حضور نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه هستند و با جان و دل از رهبری حمایت می‌کنند.

وی خلق این حماسه بزرگ را برگی زرین بر اوراق پرافتخار مردم این دیار عنوان کرد و گفت: بی‌تردید سفر رهبر فرزانه انقلاب به خراسان‌شمالی برکات فراوانی را به همراه داشته است.

به گزارش فارس، رئیس شورای اسلامی بجنورد همچنین از شهردار و کارکنان شهرداری بجنورد به خاطر زیباسازی و مهیا کردن شهر برای حضور رهبر معظم انقلاب قدردانی کرد.

وی تصریح کرد:‌ کارکنان خدمات شهرداری از هفته‌ها قبل از سفر رهبری، ‌بجنورد را به همین مناسبت آماده کردند.

به گزارش فارس، شهر بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهرداری و همچنین شهرداری مهر 200 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/ل20/ض1002

خبرگزاری فارس، 91/8/2

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت