امروز : پنج شنبه, 10 آذر 1401

بزرگداشت روز خبرنگار، حمایت از تیم كاراته استان و برگزاری اولین جشنواره ماندگاران بازار و اصناف بجنورد

عضو شورای اسلامی بجنورد در این نشست با اشاره به اینکه تیم کاراته خراسان‌شمالی که مورد حمایت شورای اسلامی این شهر قرار گرفته اخیراً افتخارات خوبی را در مسابقات کشوری کسب کرد، گفت: پنج نفر از اعضای این تیم به عضویت تیم کاراته کشورمان درآمده‌اند.

ابراهیم امانی با بیان اینکه تیم کاراته جمهوری اسلامی که ورزشکاران خراسان‌شمالی نیز آن را همراهی کرده شهریور امسال برای شرکت در مسابقات کاراته عازم ترکیه خواهد شد، ابراز امیدواری کرد تا ورزشکاران کشورمان در این مسابقات خوش بدرخشند.

وی همچنین برگزاری جشنواره ماندگاران اصناف و بازار بجنورد را مورد اشاره قرار داد و گفت: ستاد اجرایی جشنواره اخیراً شکل گرفته و چارت اجرایی آن نیز ترسیم شد.

امانی با بیان اینکه در این جشنواره از اصناف برتر بجنورد در مراسم 14 آبان تجلیل به عمل خواهد آمد، اظهار کرد: بر اساس برنامه قرار است تا یک مهمان کشوری چون وزیر صنعت، معدن و تجارت یا رئیس شورای شهر تهران،‌ سردار طلایی عضو شورای شهر تهران و یا شهردار مشهد به این جشنواره دعوت شوند.

وی اعتبار پیش‌بینی شده برای اجرای این جشنواره را 260 میلیون ریال عنوان کرد و گفت:‌ قرار است تا با رئیس مجامع امور صنفی نیز نشستی برگزار شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی بجنورد همچنین از برگزاری روز خبرنگار توسط شورای اسلامی این شهر خبر داد و گفت: این نشست با هدف تجلیل از خبرنگاران استان که در طول سال زحمات و خدمات فراوانی را برای اطلاع‌رسانی متقبل شده برگزار خواهد شد.انتهای پیام/خ20/ض1002

خبرگزاری فارس: استانها - خراسان شمالی    شماره : 13910511000950      91/05/11 - 14:51

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت