امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

تأكید بر اجرای پل غیرهمسطح چهارراه شهدا

تأکید بر اجرای پل غیرهمسطح چهارراه شهدا

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد:

جلسه استاندار با اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرماندار، فرمانده تیپ 1 ارتش در دفتر استاندار تشکیل شد.

در این جلسه استاندار با اشاره به اهمیت و ضرورت حاکمیت فضای تعامل و همدلی بین دستگاه های اجرایی گفت: باید از پیشنهادات و راهکارهای علمی و عملی مدیران استفاده کرد. احمدی بیغش در  این جلسه گفت: به جهت رفع مشکلات مردم باید فضای همکاری و تعامل بیش از پیش بین ادارات فراهم شود. در ادامه این جلسه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به طور جداگانه هر کدام به نقطه نظرات خود درخصوص مشکلات و مسائل پیش رو اشاره و خواستار توجه بیشتر از سوی مسئولین استانی و شهرستانی را خواستار شدند. در این جلسه سید محمد لنگری ضمن گزارشی از عملکرد مدیریت شهری، مشکلات شهری را خروج پادگان های نظامی از محدوده شهر و انتقال آن به خارج از حوزه استحفاظی شهر، محدوده شهر و انتقال آن به خارج از حوزه استحفاظی شهر، خروج 13 سنگ شکن در اطراف شهر که باعث آلودگی زیست محیطی شده است، تسریع در تکمیل 62 متری کنارگذر شمالی و جنوبی شهر، واگذاری بعضی اراضی حوزه استحفاظی شهر برای ایجاد پارک های ملی در جهت توسعه فضای سبز، خروج ادارات دولتی از بافت مسکونی مرکزی شهر و انتقال آنان به سایت اداری، تسریع در واگذاری انتقال سند ساختمان اداره راه به شهردای برای اجرای پروژه سرمایه گذار هماگ، اخذ مطالبات قانونی شهرداری از ادارات و سازمان ها و پروژه تقاطع غیر همسطح چهارراه شهدا (چهارراه خوشی) عنوان و به نماینده عالی دولت در استان ارائه کرد و خواستار توجه و رسیدگی به موارد فوق شد.

استاندار خراسان شمالی نیز ضمن تأیید موارد و مشکلات ذکر شده تأکید کرد: قانون باید فصل الخطاب تمام تصمیمات و اعمال مسئولین باشد و از اقدامات سلیقه ای پرهیز کرد. وی

 بین سازمانی باعث حل مشکل مردم خواهد شد و همه باید نسبت به رفع موانع و از همه مهم تر رعایت حقوق مردم حساس باشند.

در این جلسه که دیگر مسئولین، مدیران استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند با بررسی و تبادل نظرصورتجلسه ای تصویب کردند  و مقرر شد هر اداره و سازمان نسبت به اجرای آن احساس مسئولیت کنند. مصوبات این جلسه به شرح ذیل مورد تأیید و تصویب قرار گرفت: بازگشایی خیابان سیدجمال الدین جنب پروژه کتابخانه مرکزی توسط ارتش، بازگشایی ادامه خیابان نادر به طور کامل، تغییر کاربری زمین های پادگان ارتش توسط اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری، بازگشایی مسیر 62 متری کنارگذر شمالی (پادگان ارتش منطقه) توسط ارتش و ادامه عملیات آسفالت توسط اداره کل راه و شهرسازی، پیگیری انتقال سندزمین اداره کل راه و شهرسازی به شهرداری جهت اجرای هتل در پروژه هماگ و تأکید بر تسریع اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح چهارراه شهدا توسط شهرداری.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت