امروز : پنج شنبه, 17 آذر 1401

شورای اسلامی شهر بجنورد، جشنواره ماندگاران اصناف و بازار بجنورد را برگزار می كند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد:

شورای اسلامی شهر بجنورد، جشنواره ماندگاران اصناف و بازار بجنورد را برگزار می کند

دبیر جشنواره ماندگاران اصناف و بازار گفت: این اقدام فرهنگی به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی در جلسه 367، مورخه 5/4/90، مورد تصویب شورای اسلامی شهر قرار گرفت.

ابراهیم امانی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره، ارتقای فرهنگ وجدان کاری، امانتداری و کسب درآمد و رزق حلال، عنوان و تاکید بر نقش تربیتی فردی و اجتماعی آن اعلام کرد.

وی همچنین اضافه کرد، یکی از اهداف این جشنواره را ارتقای نقش بازاریان و کسبه در بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهر و ترویج صفات  ویژه ای چون مردمداری، صداقت، سخادت، گذشت، تواضع، خیرخواهی و کارهای عام المنفعه اعلام داشتند.

امانی افزود: جلسات متعددی در خصوص زمینه برگزاری چگونگی اطلاع رسانی به شهروندان مورد بحث و تبادل نظر گرفت که مقرر شد هفته آینده زمینه اطلاع رسانی به شهروندان به صورت فراگیر شود.

دبیر جشنواره یادآور شد براساس تصمیم گیری ها در جلسات ستاد و برگزاری جشنواره در آبان ماه باشد و تعداد 10 نفر افراد شاخص با اهداء تندیس و هدایای شایسته مورد تقدیر قرار گرفت.

وی در پایان از عموم شهروندان تقاضا نمود تا افراد  شاخص و مورد شرایط را به دبیرخانه جشنواره، واقع در شورای اسلامی شهر بجنورد، معرفی نمایند.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت