امروز : شنبه, 12 آذر 1401

تاكید شورای بجنورد بر تسریع در اجرای تقاطع غیرهمسطح خوشی

در جدیدترین نشست شورای اسلامی بجنورد مطرح شد

تاکید شورای بجنورد بر تسریع در اجرای تقاطع غیرهمسطح خوشی

اعضای شورای اسلامی بجنورد به اتفاق بر تسریع در اجرای تقاطع غیرهمسطح خوشی به عنوان نخستین تقاطع غیرهمسطح این شهر تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، یک عضو شورای اسلامی این شهر بعد از ظهر امروز در نشست شورای اسلامی بجنورد با بیان اینکه این پروژه اخیراً دچار رکود شده است، گفت: متأسفانه پیشرفت این پروژه با وجود گذشت دو ماه رضایت بخش نیست.

جمشید گریوانی با اشاره به اینکه در ابتدای این پروژه قرار بود تا کمک‌های دولتی برای اجرای تقاطع غیر همسطح چهارراه خوشی اختصاص یابد، افزود: اعضای شورای شهر با این نگاه به این مصوبه رای داده و در صورت عدم انجام تعهدات از سوی استانداری، این موضوع قابل بررسی و تجدید نظر است.

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی بجنورد با تاکید بر اینکه ما مخالف آبادانی و عمران این شهر نیستیم، گفت: البته در کنار اجرای این پروژه باید موضوع خسارت‌هایی که به کسبه وارد شده، لحاظ شود.

ابراهیم امانی تصریح کرد: برخی از کسبه مسیر اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح در زمان اجرای آن دچار مشکل می‌شوند، از این رو خسارت‌ها بر اساس تعیین نظر کارشناس و همچنین با ملاک قرار دادن استعلام از سایر استان‌ها، تعیین شود.

رئیس شورای اسلامی بجنورد هم با تاکید بر اینکه این مصوبه شورای شهر به شور گذاشته شده و رای آورده است، گفت: بر همین اساس شورای شهر این موضوع را به خاطر مصوبه شورای شهر بدان تاکید دارد.

سید محمد لنگری افزود: البته اخیراً نشستی در استانداری در این مورد برگزار و مسائل و مشکلات آن مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه استاندار قبلی استان در مورد کمک به این پروژه عمرانی قول مساعد داده بود یادآور شد: اجرای این پروژه به تنهایی از سوی شهرداری بجنورد خارج بوده و ضرورت داشته تا استانداری به تعهدات خود در این مورد عمل کند.

رضا فیروزهای از اعضای شورای اسلامی این شهر نیز برگزاری نشست کمیسیون‌های فنی و عمرانی 10شهر بزرگ کشور را در بجنورد پیشنهاد کرد که اعضا با برگزاری آن موافقت کردند.

این نشست سراسری برای نخستین بار به میزبانی شورای اسلامی  بجنورد در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس برای اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح  بجنورد 86 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

انتهای پیام/ش20

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت