امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

عوارض‌های محلی بجنورد این هفته تعیین تكلیف می‌شود

رئیس شورای اسلامی بجنورد گفت:کار بررسی عوارض‌های محلی برای سال 92 طی جلسات فشرده شورای شهر این هفته تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد سید محمد لنگری عصر امروز در تازه‌ترین نشست شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: البته برای تعیین عوارض‌های منطقی و عادلانه برای سال آینده نشست‌هایی با مشاوران املاک مناطق مختلف شهر انجام شده است.

وی گفت:علاوه بر این عوارض‌های مربوط به سایر شهرهای هم طراز با مرکز استان نیز وصول تا در یک فضای منطقی و عادلانه عدد  پی مناسب با نظر اعضای شورای اسلامی شهر اعمال شود.

رئیس شورای اسلامی بجنورد همچنین با اشاره به اینکه در مورد وصولی عوارض شهرداری امسال در مقایسه با سال قبل کاهش نداشتیم تصریح کرد: این مهم با اصلاح و کاهش میزان عوارض‌ها نسبت به سال قبل خود تحقق یافته است.

وی به لزوم افزایش کرایه رانندگان تاکسی هم اشاره کرد و یادآور شد: اکنون میزان دریافتی تاکسی‌های در بجنورد کمتر از شهرهای همجوار در استان است از این رو تغییر در نرخ ورودی برای این قشر زحمت کش که با مشکلات زیادی مواجه بوده ضروری به نظر می‌رسد.

رئیس شورای اسلامی بجنورد همچنین انجام بازگشایی‌ها در سال جاری را از اقدامات مهم شورای اسلامی بجنورد خواند و گفت: این رویکرد که سبب کاهش مشکلات شهر می‌شود  تداوم خواهد داشت.

لنگری پیگیری برای انتقال پادگان و بازگشایی خیابان نادر را از افتخارات شورای سوم شهر بجنورد خواند و گفت:خوشبختانه این موضوع در سفر رهبر انقلاب نهایی و اکنون شاهد بازگشایی معابر آن هستیم.

وی خاطر نشان کرد: بی‌تردید اجرای این طرح در کاهش بار ترافیک و توسعه شهر بجنورد اجتناب ناپذیر است.

انتهای پیام/63002/ش20/گ1003 

خبرگزاری فارس، 91/10/24

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت