امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

نام‌گذاری معابر گلستان‌شهر بجنورد انجام شد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی بجنورد گفت: نام‌گذاری بلوار و معابر گلستان‌شهر بجنورد انجام شد.

ابراهیم امانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: نام‌گذاری این معابر در کمیسیون نام‌گذاری نهایی شده است.

وی با بیان اینکه این بلوارها و معابر شامل 21 مورد می‌شود، افزود: بر همین اساس این معابر امیرکبیر، فرهنگ، شهید رستمی، رسالت، اترک، عارف ‌بجنوردی، امام محمد باقر(ع) نام گرفته‌اند.

امانی با اشاره به اینکه بلوار منتهی به این شهرک اقماری گلستان نام گرفته است، گفت: میدان ورودی به این شهرک نیز امام خمینی (ره) نام‌گذاری شده است.

وی تصریح کرد:‌ کمیسیون نام‌گذاری شورای اسلامی بجنورد فعال بوده و با همفکری هم، اسامی مناسب و زیبایی را برای معابر این شهر انتخاب می‌کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی بجنورد در بخش دیگری بر ساماندهی زمین‌های رها شده در هسته مرکزی و حواشی این شهر به منظور استفاده در اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان تاکید کرد.

وی اظهار کرد: زمین‌های زیادی به ویژه در محلات اطراف این شهر وجود داشته که با رفع خار و خاشاک از این اراضی می‌توان آن را برای استفاده جوانان برای ورزش‌های توپی مورد استفاده قرار داد.

بجنورد مرکز خراسان‌شمالی با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 200 هزار نفر جمعیت دارد.   انتهای پیام/خ30/ض1002

 

خبرگزاری فارس، 91/5/1

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت