امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

حقوق فراموش شده شهروندان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، در سال 86 توافقی فیمابین شهرداری و استانداری انجام شد که براساس این قرارداد مقرر شد: در محل پایانه مسافربری شهرداری، ساختمان استانداری ساخته شود؛ در مقابل، زمینی را برای ساخت با هماهنگی سازمان راه و شهرسازی و شهرداری جانمایی و همزمان پایانه مسافربری با افق 25 ساله توسط استانداری ساخته شود. اما قابل توجه است که کلنگ هر دو پروژه به طور همزمان زده شد. اما امروز بعد از گذشت 45 ماه، این کجا و آن کجا؟
با اجرای این توافق ساختمان جدیدالاحداث استانداری در مقابل پایانه مسافربری قد برافراشته و به قد کوتاه و خمیده پایانه مسافربری سایه انداخته و همچنان پایانه، اندرخم کوچه پس کوچه اجرایی آن در انتظار متولی ساخت پایانه مسافربری به سر می برد و این سوال را در ذهن همه شهروندان تداعی می کند که آیا این پروژه جا مانده؟ این توافق کی و کجا به سرانجام مقصود خواهد رسید؟
آیا مسئولین امر حقوق شهروندی را جدی خواهند گرفت؟ این حقوق تضییع شده که مخاطبین آن از تمام اقساء نقاط کشور هستند و علاوه بر این، فضای موجود شایسته مردم شریف این استان و شهر نمی باشد، مورد توجه قرار می گیرد؟ با توجه به اینکه متولی اجرای این توافق استانداری می باشد و اعتبارات آن نیز می بایست از طریق منابع دولتی تأمین شود، انتظار تسریع در این پروژه را منطقی تر می کند.
امید آن داریم مسئولان امر، در اجرایی کردن آن اقدامات لازم را انجام دهند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت