امروز : چهارشنبه, 16 آذر 1401

پادگان ارتش بجنورد به خارج از شهر انتقال می‌یابد

رئیس شورای اسلامی بجنورد: پادگان ارتش بجنورد به خارج از شهر انتقال می‌یابد
رئیس شورای اسلامی بجنورد با اشاره به مصوبه انتقال پادگان ارتش از این شهر گفت: اکنون این پادگان با پیگیری شورای شهر در حال تخلیه و انتقال به خارج از شهر است.

سیدمحمد لنگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: ماه گذشته بخشی از دیوار پادگان ارتش در تقاطع خیابان امیریه جنوبی برای تعریض معابر تخریب شد.

وی افزود: ادامه خیابان نادر نیز در داخل و بیرون پادگان زیرسازی و آسفالت شده و آماده بازگشایی است.

سخنگوی شورای اسلامی بجنورد اظهار امیدواری کرد؛ این خیابان تا اواخر امسال بازگشایی شود که این امر تأثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی از شهر خواهد داشت.

وی همچنین با اشاره به اینکه اعتبار مناسب برای آسفالت معابر این شهر از سوی شورا اختصاص یافته است، گفت: اخیراً نیز از محل فروش 44 واحد آپارتمان متعلق به شهرداری در شهرک ناوک، 20 میلیارد ریال اعتبار به این کار اختصاص یافت.

رئیس شورای اسلامی بجنورد آسفالت و لکه‌گیری معابر را از مهمترین برنامه‌های عمرانی شهرداری عنوان کرد و گفت: البته اعتبارات خوبی هم در سفر رهبری برای آسفالت معابر این شهر پیش‌بینی شده است.

وی همچنین از اضافه شدن زمین‌های محله احمدآباد و باغ نجاتی به محدوده شهر بجنورد براساس مصوبه این شورا با تأیید دستگاه‌های مرتبط خبر داد.

به گزارش فارس، شهر بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر، 214 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/63001/ز/گ1003
خبرگزاری فارس، 91/10/2

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت