امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

استخر سرپوشیده شهروند، ویژه بانوان آماده سازی می شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد، عضو شورای اسلامی شهر بجنورد با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری بجنورد نسبت به آماده سازی امکانات اختصاصی ویژه بانوان ورود پیدا کرده است، اظهار داشت: در همین راستا با پایان تعمیرات در استخر شهروند بجنورد، این فضا، ویژه بانوان بهره برداری خواهد شد.

علاوه بر این، اعظم السادات افشین فر به آماده سازی پارک دو برار ویژه بانوان بجنوردی نیز اشاره کرد و گفت: آماده سازی پارکی ویژه بانوان از دیگر ضروریاتی بود که در سال 87 در دوره سوم شورای اسلامی شهر بجنورد به تصویب اعضای این شورا رسید.

وی تصریح کرد: ساخت پارک بانوان در منطقه دوبرار شهر بجنورد از سال 88 آغاز شد که در همان سال شهرداری بجنورد اختصاص مبلغ یک میلیارد ریال را مصوب و هزینه کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه استانداری و فرمانداری نیز برای آماده سازی این پارک مبالغی را برای آن اختصاص دادند، با این وجود، به دلیل کمبود اعتبارات، اجرای پروژه های طراحی شده، برای این پارک پیشرفت فیزیکی چندانی نداشت.

افشین فر در خاتمه یادآور شد: در حال حاضر طراحی جدید این پارک به یک شرکت مهندسی واگذار شده است تا فضاسازی و آماده سازی این پارک را براساس طرح های جدید به روز رسانی کند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت