امروز : پنج شنبه, 17 آذر 1401

حفاری خیابان‌های بجنورد مشكل ساز شده است

 

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی بجنورد:

حفاری خیابان‌های بجنورد مشکل ساز شده است

 

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی بجنورد حفاری خیابان‌های این شهر از سوی شرکت‌های خدمات رسان را به عنوان یک معضل اساسی برای تردد خودروها عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد اعظم‌السادات افشین‌فر پیش از ظهر امروز در نشست با اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار داشت: مشکلات زیادی از غبن اجرای حفاری‌های متعدد در شهر برای مردم ایجاد شده است.وی افزود: مراجعات زیادی از سوی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی به این کمیسیون انجام و آنان نسبت به حفاری‌های متعدد انتقاد دارند.

افشین‌فر با تاکید بر نظارت بر حفاری‌های شرکت‌های خدمات رسان در این شهر گفت: نباید این مجوز را داده تا شرکت‌های خدمات رسان تا خیابان‌های آسفالت شده را مجدداً حفاری کنند. این اقدام علاوه بر اخلال آمد و رفت خودروها چهره شهر را نیز بد جلوه می‌دهد.

به گفته رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی بجنورد، به خاطر حفاری‌ها اکنون مشکلات و هزینه‌های زیادی به مردم تحمیل شده از این رو باید در این زمینه تدابیر لازم انجام شود.

وی تصریح کرد: باید شرکت‌های خدمات رسان در این زمینه بیشتر توجیه شده تا آسیب‌های کمتری به معابر این شهر ناشی از حفاری‌ها تحمیل شود.

بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 214 هزار نفر جمعیت دارد.

به گزارش فارس، حفاری‌های متعدد در بجنورد انتقادات شهروندان این شهر را در پی داشته است.   انتهای پیام/63002/غ20/گ1003

 

خبرگزاری فارس، 92/1/24

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت