امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

شورای شهر بودجه دو دوازدهم را به شهرداری بجنورد ابلاغ كرد

 

در نخستین نشست شورای اسلامی بجنورد

شورای شهر بودجه دو دوازدهم را به شهرداری بجنورد ابلاغ کرد

 

ابلاغ بودجه دو دوازدهم سال 92 شهرداری بجنورد در نشست شورای اسلامی بجنورد به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، رئیس شورای اسلامی این شهر عصر امروز در نخستین نشست شورای اسلامی مرکز خراسان شمالی با اشاره به اینکه کار بررسی بودجه در شورای ادامه دارد گفت: بررسی بودجه امسال شهرداری به زودی به اتمام رسیده و نهایی خواهد شد.سید محمد لنگری افزود: تا زمان قطعیت بودجه، شورای اسلامی این شهر برای تأمین هزینه‌های شهرداری بودجه دو دوازدهم را از تصویب گذراند.

وی همچنین در پی درخواست برخی از دستگاه‌ها مراکز برای اجرای پروژه‌ها گفت: شورای شهر تجربه خوبی از واگذاری‌های اراضی به دستگاه‌ها ندارد.

لنگری افزود: طی سنوات گذشته اراضی مختلفی برای اجرای پروژه‌هایی چون کتابخانه و مراکز فرهنگی واگذار، لیکن روند ساخت پروژه‌ها طولانی به آثار تاریخی مبدل شده است.

به گفته سخنگوی شورای اسلامی در برخی از موارد حتی پس از ساخت مجموعه‌ای داخل فضای سبز، متولیان امر ضمن تمکین نکردن به مقررات شهرداری محدودیت‌هایی را برای ورود این مجموعه به عرصه‌های متعلق به خود را قائل می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شورای شهر و شهرداری وظیفه‌ای را در قبال واگذاری زمین به دستگاه‌ها برای اجرای پروژه‌ها ندارد خاطرنشان کرد:شهرداری صرفاً می‌توانند فضاها با کاربری‌های مختلف خدماتی را به دستگاه‌های متقاضی معرفی و باید هزینه‌های آن از سوی دستگاه‌های متقاضی به مالکان پرداخت شود.

انتهای پیام/63002/ت30

 

خبرگزاری فارس، 92/1/18

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت