امروز : شنبه, 12 آذر 1401

آمادگی سرمایه‌گذاری برای احداث مجموعه گردشگری در بش‌قارداش

 

عضو شورای اسلامی بجنورد خبر داد

آمادگی سرمایه‌گذاری برای احداث مجموعه گردشگری در بش‌قارداش

 

عضو شورای اسلامی بجنورد از آمادگی یک سرمایه‌گذار برای احداث مجموعه گردشگری در بوستان ملی بش‌قارداش خبر داد.

جمشید گریوانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با بیان اینکه این سرمایه‌گذار قرار است تا پس از تحویل زمین احداث مجموعه گردشگری شامل هتل، کمپینگ‌ها، فضاهای سبز، اماکن تفریحی و ورزشی را ایجاد کند، اظهار داشت: تاکنون برای بررسی این طرح سرمایه‌گذار چندین نشست در شورای اسلامی این شهر برگزار شده است.

گریوانی با اشاره به اینکه با نهایی شدن درخواست این سرمایه‌گذار، این طرح نخستین طرح بزرگ سرمایه‌گذاری گردشگری در خراسان شمالی بوده که عملیاتی خواهد شد، ادامه داد: رهنمودهای مقام معظم رهبری در سفر به خراسان شمالی برای بروز و ظهور ظرفیت‌های گردشگری استان بسیار حائز اهمیت است و شورای اسلامی این شهر با تمام وجود آماده حمایت از سرمایه‌گذاران در این حوزه است.

عضو شورای اسلامی بجنورد با اشاره به قرار گرفتن دو بوستان ملی باباامان و بش‌قارداش تحت اختیار شهرداری افزود: این بوستان‌ها به سبب قرار گرفتن در مسیر زائران و مسافران، ظرفیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری دارد.

وی با اشاره به کمبود اماکن اقامتی، پذیرایی و تفریحی در این بوستان‌ها تصریح کرد: شورای شهر ضمن حمایت از سرمایه‌گذاران زمینه‌های اجرای طرح‌های مرتبط را در این بوستان‌ها فراهم خواهد کرد.

به گزارش فارس، بوستان ملی بش‌قارداش بجنورد در پنج کیلومتری جنوب این شهر قرار دارد.

بوستان ملی باباامان بجنورد هم در 10 کیلومتری محور بجنورد به مشهد مقدس قرار داشته که اصلی‌ترین اتراق‌گاه مسافران در گذر از استان محسوب می‌شود.

انتهای پیام/63002/ذ30/گ1003

 

خبرگزاری فارس، 92/1/11

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت