امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

گلایه مان در خصوص عدم تكمیل كنار گذر هنوز به قوت خود باقی است

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: گلایه مان در خصوص عدم تکمیل کنارگذر این شهر هنوز به قوت خود باقی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه خراسان شمالی سید محمد رضا لنگری در جمع خبرنگاران افزود:تاکنون چهار استاندار قول مساعد برای افتتاح یک لاین از این پروژه در مهر ماه را داده اند اما این امر تاکنون عملی نشده است.

وی ادامه داد:بجنورد یکی از شهرها در کشور است که به علت وجود ترافیک شهری بیشترین آمار تصادفات و کشته های ناشی از آن را دارد که این بسیار ناراحت کننده می باشد.

لنگری اظهار داشت:از داخل شهر بجنورد انواع وسایط نقلیه سنگین عبور می کند که این امر علاوه بر اینکه سبب به وجود آمدن ترافیک می شود، سالانه آسیب های فراوانی را به آسفالت خیابان ها وارد می کند.

وی با اشاره به اینکه پروژه ساخت کنارگذر بجنورد جزء طرح های مهر ماندگار می باشد بیان کرد:اگر این پروژه امسال به بهره برداری نرسد، بعد از انتخابات آن را تعیین تکلیف خواهیم کرد.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد:طولانی شدن زمان اجرای این پروژه و وجود ترافیک ناشی از تردد وسایط نقلیه سنگین طاقت مردم این شهر را طاق کرده است.

وی در خصوص بودجه های به تصویب رسیده برای شهرداری در سال جاری بیان کرد:843 میلیارد و 250 میلیون ریال بودجه شهرداری است که برای سال جاری به تصویب رسیده است که این میزان نسبت به سال گذشته 30درصد رشد داشته است.

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد توضیح داد:از این میزان شش میلیارد و 880میلیون ریال به سازمان آرامستان ها،12 میلیارد و 200 میلیون ریال به به پارک ها و فضای سبز، 34 میلیارد ریال به سازمان اتوبوس رانی، یک میلیارد و 800 میلیون ریال به سازمان تاکسی رانی،67 میلیارد و 890 میلیون ریال نیز به پسماندها اختصاص می یابد.

وی گفت:100درصد این بودجه واقعی است و از سوی دیگر مقداری از بودجه نیز به فعالیت شورا یاران اختصاص یافته است.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، 92/2/24

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت