امروز : شنبه, 12 آذر 1401

شهرك صنوف آلاینده بیدك بجنورد با شكست مواجه می‌شود

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: یکی از دلایل موفق نبودن شهرک صنوف آلاینده بیدک دوری از شهر آن و عدم دسترسی مردم به خدمات این صنایع است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد رضا فیروزه ظهر امروز در نشست با شورایاران محله بهارک به منظور بررسی مسائل و مشکلات اظهار کرد: از چند سال قبل این شهرک جانمایی و صرفاً آماده سازی زمین انجام شده است.وی یکی از دلایل موفق نبودن این منطقه برای اجرای شهرک صنوف آلاینده را دوری از شهر و عدم دسترسی مردم به خدمات این صنایع عنوان کرد.

فیروزه تصریح کرد: موفقیت این پروژه در گرو عدم انتقال کسب و کارهای کوچک به این منطقه است زیرا به تجربه ثابت شده خدمات موردنیاز مردم باید در دسترس آنان قرار بگیرد.

وی در عین حال ساماندهی مشاغل مزاحم به منظور کاهش و یا رفع مشکلات را مورد تاکید قرار داد و گفت: چندین سال به عنوان خدمتگزار مردم در مجمع امور صنفی بوده و با مشکلات مشاغل مزاحم آشنایی دارم لیکن رفع مشکل مشاغل مزاحم در این شهر انتقال این مشاغل به خارج از دسترس هم جواب نخواهد داد.

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: اکنون پس از گذشت چندین سال از جانمایی شهرک صنوف آلاینده بجنورد هیچ‌گونه اقدامات زیرساختی در این شهرک فراهم نشده و صرفاً در حد زمین است.

وی همچنین استفاده از ظرفیت شورایاران به منظور رفع مشکلات شورایاری‌ها را مهم دانست و اظهار کرد: شورای اسلامی این شهر برای رفع مشکلات محلات با کمک شورایاری‌ها اهتمام دارد.

به گزارش فارس، در این نشست پنج عضو شورایاری محله بهارک حضور داشته که به مشکلات خود پرداختند.

انتهای پیام/63002/غ20/گ1003

 

خبرگزاری فارس، 92/2/4

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت