امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

انتقاد رئیس شورای شهر بجنورد از اختلاف در كارشناسی‌های اراضی

 

انتقاد رئیس شورای شهر بجنورد از اختلاف در کارشناسی‌های اراضی

 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد از اختلاف در کارشناسی‌های اراضی با کاربری مسکونی در این شهر از سوی کارشناسان شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سید محمد لنگری پیش از ظهر امروز طی نشستی با اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: تعدادی از قطعات واقع در اراضی مسیر شهرک فرهنگیان که متعلق به شهرداری بوده با اختلاف هفت میلیارد و 300  میلیون تومانی طی 2 مرحله کارشناسی مواجه است.وی افزود: در نوبت نخست کارشناسی زمین‌های متعلق به شهرداری با قیمت پایین‌تر و در مرحله دوم کارشناسی قیمت بیشتری نرخ گذاری شده است.

لنگری تصریح کرد: به عنوان نمونه در قطعه شماره 13 این اراضی قیمت کارشناسی در مرحله نخست 610 میلیون ریال و در مرحله دوم کارشناسی 770 میلیون ریال نرخ گذاری شده که حدود 160 میلیون ریال اختلاف وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید قیمت پایه این زمین‌ها مشخصاً معلوم و بعد به مزایده گذاشته شود، گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر مدافع حقوق مردم بوده و از حقوق مردم کوتاه نخواهد آمد.

رئیس شورای اسلامی بجنورد در ادامه بر تعیین تکلیف راهبری سنگ شکن متعلق به شهرداری که اکنون در اختیار بخش خصوصی بوده تاکید کرد.

وی اظهار کرد: این سنگ شکن با عدم رضایت شهرداری برای تحویل مصالح مورد نیاز مواجه است.

معاون عمرانی شهردار بجنورد هم نسبت به کیفیت پایین تولیدات مصالح تحویلی به شهرداری از سوی این واحد انتقاد کرد.

محمدعلی کشمیری گفت: متأسفانه در تولیدات این واحد اقلامی چون شلوار کهنه، پتو و سایر موارد همراه با گراویه و یا ماسه تحویلی دیده می‌شود.

وی با اشاره با اینکه مصالح تحویلی از سوی این سنگ شکن به شهرداری عمدتاً برای آسفالت استفاده می‌شود، افزود: به همین خاطر بعضاً با برخی مشکلات از جمله انتقاد تنی چند از اعضای شورای شهر مواجه بوده‌ایم.

کشمیری تصریح کرد: در صورت عدم ارتقای سطح تولیدات این واحد مجبور به استفاده از محصولات سایر واحدها هستیم.

به گزارش فارس، در این نشست مقرر شد تا این موضوع در نشست شورای اسلامی چهارم بجنورد مطرح و بررسی شود.

انتهای پیام/63002/ر30

 

خبرگزاری فارس، 92/6/12

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت