امروز : جمعه, 25 خرداد 1403

دیدار رئیس شورای اسلامی شهر با مدیركل سازمان تبلیغات اسلامی

در این دیدار که با هدف تعامل بیشتر بین شورای اسلامی شهر و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر ضمن خیرمقدم به مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امیدوار هستیم با تعاملاتی که بین شورای اسلامی شهر و سازمان تبلیغات اسلامی صورت می گیرد شاهد ترویج هر چه بیشتر تعالیم دینی و قرآنی در جامعه باشیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی نیز گفت: هدف سازمان تبلیغات اسلامی آن است که اندیشه تابناک اسلام را در همه زمینه های مورد نیاز در معرض دید روشن بینانه عموم مردم به خصوص جوانان قرار دهد که در این راستا برنامه های ویژه ای برای جوانان تدارک دیده شده است.

وی همچنین به برخی از مشکلات این سازمان از جمله نبود مکان مناسب جهت استقرار دفتر تبلیغات اسلامی برای شهرستان بجنورد و نبود زمین مناسب جهت ساخت مدرسه و مجتمع فرهنگی اشاره کرد و گفت: امیدوار هستیم با تعاملات گسترده فی مابین، این محدودیت ها نیز برطرف شود.

مهدی محمدی، رئیس شورای اسلامی شهر اظهار امیدواری کرد: بایستی زمینه تعامل همه جانبه شورای اسلامی شهر و سازمان تبلیغات اسلامی  ایجاد تا توسعه گسترش فعالیت های فرهنگی و مذهبی برای شهر و شهروندان فراهم شود.

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت