امروز : چهارشنبه, 12 آذر 1399

دومین جشنواره شهروند برگزیده

دومین جشنواره شهروند برگزیده

 

دومین جشنواره شهروند برگزیده

 

دومین جشنواره شهروند برگزیده

 

اسامی منتخبین دومین جشنواره شهروندان برگزیده

ردیف

نام و نام خانوادگی برگزیده

معیارهای انتخاب

1

سردار شهید رجبعلی محمد زاده

(شهدای وحدت)

برگزیده ویژه، فرمانده دوران دفاع مقدس، افتخار آفرینی در عملیاتهای کربلای 5 و والفجر، فاتح قله های کردستان و گلان در منطقه ماروت، چهره ماندگار در دوران دفاع مقدس، فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان

2

شادروان حیدر علی ایزانلو

نماینده ای امین، شجاع، با صلابت و حق طلب در سه دوره شورای اسلامی شهر بجنورد، استاد و معلمی دلسوز و فرهیخته

3

تقی زیبایی

پدر دو شهید گرانقدر به نام های عبدالرضا و حمیدرضا زیبایی

4

محمد رضا شاکری

جانباز 70درصد

5

عبداله افتخار نسب

آزاده، 9 سال اسارت

6

حجت اله الاسلام رضا نوری

امام جماعت فعال مسجد امام خمینی، دارای حسن اخلاق و خوشرویی در پاسخگویی به مسائل شهروندان

7

دکتر فاطمه حجازی

پزشک نمونه از طرف سازمان نظام پزشکی شهرستان بجنورد، پزشک نمونه از طرف سازمان بیمه خدمات درمانی، پزشک نمونه از طرف کمیته امداد شهرستان بجنورد، خیر نمونه از طرف سازمان بهزیستی شهرستان بجنورد

8

شادروان سحر بگلر

17 ساله،اهدای5عضو (کلیه، پوست و قرنیه)

9

مهندس سید عباس ابوالحسنی

عامل به وظایف شهروندی، فعال در مشارکتهای مردمی و عمرانی و شهرسازی، منتخب مردم در اولین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد، کارآفرین، مجری ساخت پروژه برج مراقبت فرودگاه بجنورد، نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع معادن خراسان شمالی، رئیس شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی خراسان شمالی، عضو کمیسیون بهینه سازی مصرف انرژی استان، مدیر امور مهندسی و نوسازی آب منطقه ای خراسان و عضو کمیسیون رسیدگی به قراردادهای بین المللی، هماهنگ کننده عملیات اجرایی در پتروشیمی خراسان

10

حیدرعلی قلی زاده

پدر دو جوان که به خاطر نجات یک شهروند از چاه جان خود را از دست دادند. (از خود گذشتگی)

11

حاج قدر کریمی

عامل به وظایف شهروندی، کاسب خوشنام، خیر، پدر شهید، معتمد محله (اهل تسنن)

12

علی نقی غلام پور

کارگر و رفتگر نمونه، حسن انجام کار، رضایت کامل اهالی، وجدان کاری، امانت داری، تلاش برای حفظ بهداشت محیط

13

قمرتاج رستگار

عامل به وظایف شهروندی، خیر و مددکار، کارآفرین، فعال در مسائل اجتماعی و فرهنگی و شهروندی، مسئولیت پذیر در حل مشکلات و اختلافات محله

14

حاج حسین آذری آزاد

عامل به وظایف شهروندی، کاسب خوشنام، خیر و مدد رسان، مشارکت جو در مسائل شهری و شهروندی، سلامت نفس، صداقت و درستی و پدر شهید

15

حاج محمد تقی سپاسی

خیر مدرسه ساز، اهداء قنات رایگان حسین پهلوان به شهرداری برای استفاده عموم و آبیاری فضای سبز، کمک به محرومین، اهداء زمین رایگان برای ساخت مدرسه، عضو انجمن شهر در سنوات قدیم، ده سال رئیس هیأت مدیره هلال احمر جهت کمکهای مردمی

16

حاج محمد ابراهیم گریوانی

خیر و مدد رسان، کاسب خوشنام، وقف چندین مورد املاک خود به موسسات عام المنفعه شامل مساجد امور مذهبی، فعال در حل یا کاهش مسایل و مشکلات محله ای، فعال در امور خیریه، نیکوکاری و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر و خدمات اجتماعی

17

خداداد پارسایی

عامل به وظایف شهروندی، شهردار محله فعال، پیگیر حل مشکلات محله ای، فعال و علاقمند محیط زیست، فضای سبز، حفظ و حراست محیط زیست، پیگیر امور محرومین محله، معتمد محله، صداقت ودرستی، دلسوز، خیر و مدد رسان

18

سهیلا پیدا

عامل به وظایف شهروندی، خیر و مدد رسان به شهروندان، مشارکت و موسس انجمن MS، کمک و مساعدت مالی به بیماران خاص، مسئولیت پذیر و تلاش در کاهش آلام بیماران خاص، فعال در آموزش مسائل فرهنگی و اجتماعی، کمک و مساعدت مالی به کودکان سرطانی، تأمین هزینه دارو و درمان بیماران نیازمند خاص، ارائه پژوهش درمسائل بیماریهای خاص و ارائه چندین مقاله به کنفرانس های مربوطه بین المللی داخلی و کشوری همراه با تیم تحقیقاتی

19

حیدر ابراهیمی

عامل به وظایف شهروندی، کاسب خوشنام، خبرنگار پیشکسوت، کار آفرین، کمک و مساعدت مالی به انجمن های خیریه، کمک و مساعدت به محرومین

20

حسام صفا

دارای کسب رتبه اول کشوری در آزمون دکترای تخصصی (PHD) در رشته ریاضی محض، کسب عنوان سوم تیمی یازدهمین المپیاد ریاضی بین المللی دانشجویان جهان، چاپ مقاله در ISI ژورنال جهانی، سخنران دومین کنگره بین المللی ریاضی جهان، دانشجوی ممتاز دوره دکترای تخصصی ریاضی محض با معدل 75/19

21

مصطفی دلیریان

مرد سال 2009 کوراش جهان، قهرمان کوراش بزرگسالان جهان، نفر سوم جودوی جوانان آسیا، نفر سوم جودوی المپیک دانشجویان جهان، نفر دوم مسابقات جهانی جوانان لهستان، قهرمان کوراش بزرگسالان بازی های داخل سالن آسیا

22

احمد شاه پسندی

کسب مقام اول قهرمانی کشتی در جام پیشکسوتان جهان، حسن اخلاق، رعایت آداب پهلوانی

23

رویا جاجوندیان

دکترای زیست شناسی گرایش فیزیولوژی، پژوهشگر برتر، ارائه 87 مقاله با موضوعات مختلف پذیرفته شده درهمایشهای بین المللی داخلی و خارجی، دارای چند عنوان کتاب

24

سید محسن ذاکریان

قاری بین المللی و کشوری قرآن کریم، استاد آموزش و قرائت و مفاهیم قرآنی

25

ایمان بدری رمضانی

کسب عنوان 7 رتبه برتر کشوری، کسب رتبه اول برگزیده کشوری در رشته فیلم کوتاه در سال 87، کسب رتبه بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم رشد و بهترین تصویربرداری، بهترین کارگردانی جشنواره نماهنگ غدیر تا انقلاب، کسب عنوان جوان برتر استان، رتبه اول هشتمین دوره فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری و دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم جمهور

26

کیان اجتماعی

جوان نخبه و افتخار آفرین دارای 2 اختراع و عضو تیم ملی مخترعین جمهوری اسلامی، مخترع اعزامی به مسابقات بین المللی اختراعات ورشو لهستان

27

امیر محمدی

قهرمان کشتی ایران، نفر اول قهرمانان جوانان ایران، نفر اول مسابقات المپیاد ایرانیان، نفر سوم مسابقات تورنمنت بین المللی بلغارستان، دارای حسن اخلاق پهلوانی

28

حبیب اله شفیع آبادی

امدادگر نمونه کشوری و امداد رسانی در حوادث غیر مترقبه در گوشه و کنار کشور، معلم نمونه کشوری

29

فرشته ایزانلو

مامای نمونه کشوری

30

حسین یوسف زاده حسینی

عامل به وظایف شهروندی، مربی بهداشت نمونه کشوری، فعال در بهداشت محیط و بهداشت عمومی

31

اقدس محمدزاده

عامل به وظایف شهروندی، پرستار نمونه کشوری

 

  • بازدید امروز: 48
  • بازدید دیروز: 292
  • بازدید ماه: 2955
  • بازدید سال: 226784
  • بازدید کل: 1122598
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت